Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Вступ Укаїни до НАТО можуть підтримати законодавчо. У США

Світ навколо нас 5762 перегляди

Опубліковано - 7.03.2007 10:03 | Всі новини | Версія для друку

Вступ Укаїни до НАТО можуть підтримати законодавчо. У США
Вступ Укаїни до НАТО можуть підтримати законодавчо. У США
Комітет з закордонних справ Сенату США затвердив на своєму засіданні законопроект щодо підтримки вступу до НАТО п"ятьох східноєвропейських країн, зокрема України та Грузії.

Сенатори також затвердили виділення у 2008 році бюджетних коштів п"ятьом країнам для підготовки їхнього вступу до альянсу.

"Грузія та Україна, - зазначено у документі, - заявили про своє прагнення вступити до євроатлантичної спільноти і, зокрема, прагнуть вступу до НАТО."

Американський Сенат заявив також про підтримку євроатлантичних устремлінь Хорватії, Македонії та Албанії, які вже беруть участь у програмі дій щодо членства в альянсі.

Грузія та Україна поки що не отримали запрошення до участі у подібній підготовчій програмі.

Голосування у Сенаті за цей законопроект відбулося попри спротив, який чинить Москва розширенню НАТО.

Поміж його ініціаторів - сенатори-республіканці Річард Лугар та Джон Маккейн.

На думку чільного американського політолога Гарі Шмітта, слова якого наводить агентство Рейтер, законодавці США у такий спосіб надсилають важливий сигнал підтримки своєму головному військовому альянсу на тлі дедалі більшої рішучості Росії на міжнародній арені.

В Україні поки що про вступ до НАТО точаться тільки розмови та місцеві політикани, особливо проросійської фінансової орієнтації, заробляють, на профанації цієї темі, прихильність плебсу. Наразі двічі не судимий прем'єр під час відвідин Брюселю заявив, що Україна не готова, насамперед, на його думку народ, негативно ставиться до альянсу.

Між тим, вступ до НАТО та ЄС є стратегічною метою України, що закріплено відповідним законом.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ми розпалюємо вогонь творящий. Якщо він гріє – хай. Втручатися не можемо, бо будь-яке насилля, навіть во ім’я істини, неминуче породить дисгармонію”
Олесь Бердник

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.