Аратта - На головну

17 березня 2026, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Донецьку бойовики штурмують військову частину Національної гвардії

Національне питання Регіон: Донецька область 7561 перегляд

Опубліковано - 26.06.2014 20:07 | Всі новини | Версія для друку

У Донецьку бойовики штурмують військову частину Національної гвардії
У Донецьку бойовики штурмують військову частину Національної гвардії
У міськраді мешканців прилеглих будинків просять не підходити до вікон, не виходити на балкони, без потреби не покидати меж квартир.

У Донецьку бойовики штурмують військову частину. На даний час у Донецьку розпочався бій, повідомили «Донецк. Комментарии» співробітники розташованого неподалік офісу. Чути постріли і вибухи.

У той же час, на сайті Донецької міської ради зазначається, що на даний момент по вулиці Щорса між проспектом Таманським і провулком Россіні чути постріли і вибухи. Йде штурм військової частини Внутрішніх військ МВС України в Донецькій області (вул. Щорса, 116).

У міськраді уточнюють, що на місце події виїхала оперативно-слідча група міського управління МВС на чолі з начальником Юрієм Седнєвим.

У той же час, мешканців прилеглих будинків просять не підходити до вікон, не виходити на балкони, без потреби не покидати меж квартир, а власників авто - коригувати маршрути пересування в об’їзд місця пригоди.

Як повідомлялося раніше, сьогодні ввечері невідомі озброєні злочинці, які назвали себе угрупованням «Кальміус», оточили військову частину 3004 Національної гвардії України, яка дислокується в Донецьку.

Терористи вимагали від військовослужбовців терміново покинути територію військової частини і перейти на бік бойовиків.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Національне питання»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

В цілому, люди працюють більш напружено й більш інноваційно, якщо їх не примушують. Зовсім інша картина там, де їм жорстко вказують, що робити”
Соічіро Хонда

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.