Аратта - На головну

27 грудня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- під час англо-бурської війни (Південна Африка) в 1899-1902 роках, командир одного з загонів бурів українець Юрій Будяк, врятував від розстрілу одного молодого англійського журналіста. Згодом останній допоміг Ю.Будяку вступити до Оксфордського університету. В 1917 році Ю.Будяк працює в уряді Української Народної Республіки. В 1943 році Юрій Будяк помирає в радянському концтаборі. Англійського журналіста звали .... Уїнстон Черчілль....
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


За зачиненими дверима. Меркель і Путін поговорили про Україну

Світ навколо нас 4295 переглядів

Опубліковано - 14.07.2014 14:15 | Всі новини | Версія для друку

За зачиненими дверима. Меркель і Путін поговорили про Україну
За зачиненими дверима. Меркель і Путін поговорили про Україну
Канцлерка Німеччини та президент Росії зустрілися у Бразилії та обговорили ситуацію в Україні. Обидві сторони відзначили важливість інтенсифікації мирних процесів.

Канцлерка Німеччини Анґела Меркель та президент Росії Владімір Путін зустрілися у Бразилії та обговорили конфлікт в Україні напередодні фінальної гри Чемпіонату світу з футболу.

Лідери країн погодилися, що ситуація на Донбасі різко погіршується та визнали необхідність інтенсифікації мирних процесів, повідомляє агенція Reuters із посиланням на речника російського президента Дмитра Пєскова у неділю, 13 липня.

Лідери відзначили, що необхідно якомога швидше відновити роботу контактної групи по Україні у форматі відео-конференції, заявив речник Анґели Меркель Штеффен Зайберт в офіційному повідомленні, опублікованому на сайті канцлерки Німеччини. За його словами, дієвий контроль на українсько-російському кордоні, а також обмін полоненими будуть важливими передумовами для досягнення мети подальшого двостороннього припинення вогню.

Як уточнили у Кремлі, розмова Меркель та Путіна в Ріо-де-Жанейро була присвячена виключно ситуації в Україні. За інформацією Reuters, Меркель та Путін уникли протокольних заяв перед початком зустрічі та не надали інформації про подробиці перемовин по її завершенні. "Інтерфакс" уточнює, що переговори відбулися без присутності журналістів.

Як відомо, канцлерка Німеччини Анґела Меркель прибула до Ріо-де-Жанейро на фінальну гру Чемпіонату світу з футболу, під час якої зустрінуться збірні ФРН і Аргентини. Владімір Путін відвідає завершальну частину спортивних змагань, оскільки наступний чемпіонат Росія планує прийняти у себе. Крім того Путін відвідає зустріч країн групи БРІКС, що відбудеться у Бразилії через декілька днів після завершення футбольних змагань.

Фінал без України

Президент України Петро Порошенко відмовився приїхати до Ріо-де-Жанейро на церемонію закриття Чемпіонату світу з футболу. Його, так само як і лідерів інших країн, запросила президентка Бразилії Ділма Роуссефф. Однак, як пояснив глава української держави, з огляду на критичну ситуацію в Україні, він вважає неможливим відвідування цьогорічного Кубку світу.

Тим часом, на Донбасі продовжуються бойові дії, а відносини між Києвом та Москвою залишаються напруженими. Росія заявила, що українські військові обстріляли її територію, внаслідок чого загинула одна людина. Речник Ради національної безпеки і оборони України Андрій Лисенко заперечує інформацію про те, що до обстрілу в Росії причетна українська армія. Москва погрожує українській стороні "незворотними наслідками" за інцидент.

Водночас Захід збільшує тиск на Росію та прагне змусити її відповісти за постачання зброї сепаратистам на Донбасі. Такі думки востаннє висловив віце-президент США Джозеф Байден під час телефонної розмови з Петром Порошенком.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Природничі науки й релігію протиставляють одна одній лише люди, погано освічені як у першому, так і в другому”
П. Сабатьє, французький хімік, Нобелівська премія 1912 р.

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.