Аратта - На головну

27 грудня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Рада ЄС затвердила нові економічні санкції проти Росії

Світ навколо нас 4271 перегляд

Опубліковано - 31.07.2014 20:31 | Всі новини | Версія для друку

Рада ЄС затвердила нові економічні санкції проти Росії
Рада ЄС затвердила нові економічні санкції проти Росії
Рада Європейського союзу затвердила сьогодні нові обмежувальні заходи у зв’язку з діями Росії на дестабілізацію становища на Сході України, повідомили у Брюсселі.

Громадянам і компаніям із країн Євросоюзу будуть заборонені операції з фінансовими інструментами з терміном погашення понад 90 днів провідних російських державних банків, банків розвитку, їхніх філій та банків, що діють від їхнього імені.

Також накладається ембарго на імпорт і експорт зброї й споріднених матеріалів із і до Росії. Крім того, під заборону потрапляє й експорт до Росії чи для російських Збройних сил товарів подвійного призначення і технологій для військового використання.

До всього запроваджуються й обмеження на експорт до Росії певного обладнання і технологій, що пов’язані з енергетикою – вони потребуватимуть попереднього схвалення відповідних органів країн-членів ЄС. Експортні ліцензії не будуть надані, якщо вони стосуватимуться розвідки й видобування нафти у глибоководних регіонах, в Арктиці чи стосовно сланцевої нафти.

Усі згадані заходи стосуватимуться тільки нових майбутніх контрактів, зазначено в повідомленні Ради ЄС.

Офіційний виклад санкцій буде оприлюднений пізніше сьогодні з тим, щоб вони набули чинності від завтра.

Таким чином виконується домовленість, якої досягли позавчора представники країн Євросоюзу щодо цих санкцій.

Учора ЄС уже запровадив низку інших санкцій проти Росії через її дії щодо Криму і Сходу України. Там ішлося про персональні санкції проти низки осіб, наближених до президента Росії Владіміра Путіна, а також проти кількох ватажків сепаратистів, які діють у частині Донбасу. Також у список потрапили російська оборонна компанія, авіакомпанія, що здійснює польоти до Криму, і російський банк, який діє в окупованому Криму.

Окремі санкції ЄС, оголошені вчора, стосуються і незаконно анексованих Росією українських Криму і Севастополя. Євросоюз заборонив нові інфраструктурні інвестиції на цих територіях у галузях транспорту, телекомунікацій, енергетики і видобування природних ресурсів.

Також останніми днями про нові санкції проти Росії оголосили США і низка інших країн.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ми не знаємо собі ціни, то чого ми варті?”
Микола Левицький

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.