Аратта - На головну

26 жовтня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Мінську ухвалили рішення зберегти для експертів коридор до місця загибелі Боїнга-777

Надзвичайна подія 8014 переглядів

Опубліковано - 31.07.2014 20:48 | Всі новини | Версія для друку

У Мінську ухвалили рішення зберегти для експертів коридор до місця загибелі Боїнга-777
У Мінську ухвалили рішення зберегти для експертів коридор до місця загибелі Боїнга-777
На засіданні контактної групи в Мінську прийнято рішення, що буде збережено коридор для місії ОБСЄ та партнерів з Нідерландів та Австралії до місця загибелі Боїнга-777.

Про це сказав віце-прем’єр-міністр України, голова Державної комісії з розслідування причин катастрофи Боїнг-777 “Малазійських авіаліній” Володимир Гройсман.

Він зазначив, що сьогодні відбулося засідання контактної групи в Мінську, в рамках якого вирішено, “що той коридор, який сьогодні перевірено місією ОБСЄ спільно з партнерами з Нідерландів і Австралії, буде підтримуватися” і там не будуть вестися будь-які бойові дії бойовиками.

Гройсман наголосив, що знову ставилось питання про те, щоб були повернуті речі людей, які загинули під час катастрофи. Він нагадав, що на території, яка контролюється бойовиками, є ще один потяг, де в одному з вагонів є речі загиблих людей.

“І ми вимагаємо постійно, щоб речі було повернуто на територію, яка контролюється українськими військами, щоб повернути ці речі до комісії, яка розслідує причини катастрофи. Але на превеликий жаль, це не відбувається”, - наголосив Гройсман.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Надзвичайна подія»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Все, що йде поза рами нації, це або фарисейство людей, що ітернаціональними ідеалами хотіли би прикрити свої змагання до панування одної нації над другою, або хворобливий сентименталізм фантастів, що раді би широкими “вселюдськими” фразами прикрити своє духове відчуження від рідної нації...”
Іван Франко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.