Аратта - На головну

7 липня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Український бізнес потерпає від браку коштів, корупції та рейдерства

Економіка 6093 перегляди

Опубліковано - 3.10.2014 11:16 | Всі новини | Версія для друку

Український бізнес потерпає від браку коштів, корупції та рейдерства
Український бізнес потерпає від браку коштів, корупції та рейдерства
Низький попит на послуги кредитування середнього бізнесу в Україні пов’язане з наслідками економічної кризи, корупцією та рейдерством.

Про це заявив в коментарі Тиждень.ua голова правління Райффайзен Банку Аваль Володимир Лавренчук.

За словами Лавренчука, в Україні є достатньо інститутів та досвідчених фахівців для розвитку бізнесу. Разом з тим існує кілька факторів, які перешкоджають покращенню кредитування саме середнього бізнесу, і як наслідок, його успішній роботі.

« Це фактор грошей, а їх довгих і дешевих немає – це має значення», - зазначив Лавренчук.

На думку банкіра, в Україні немає достатньої кількості підприємств, адже в умовах економічного спаду громадяни не поспішають проявляти бізнес-ініціативу.

«Через п’ять років після кризи, маючи, по-перше, наслідки тої кризи, маючи, по-друге корупцію, маючи також рейдерські атаки і незахищеність, люди втратили мотивацію масово створювати компанії, і тому можна говорити про низький попит на приватну ініціативу та непопулярність банківських кредитів», - наголосив банкір.

Крім того, за словами Лавренчука, розвитку підприємництва, а відтак і кредитування, перешкоджають високі відсоткові ставки по депозитах, які спонукають отримувати прибутки без ризику.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Три речі роблять націю великою і процвітаючою: плодоносний ґрунт, діяльна промисловість і легкість пересування людей і товарів”
Френсіс Бекон

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.