Аратта - На головну

20 грудня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


На тлі російської агресії в Україні зростають лави прихильників НАТО

Громадська думка 12002 перегляди

Опубліковано - 20.11.2014 14:21 | Всі новини | Версія для друку

На тлі російської агресії в Україні зростають лави прихильників НАТО
На тлі російської агресії в Україні зростають лави прихильників НАТО
Якби референдум про вступ України в НАТО проходив сьогодні, то половина опитаних українців (51%) проголосували б за вступ, 25% - проти.

Ще чверть не визначилася або не брала б участі в такому референдумі, свідчать результати опитування соціологічної групи "Рейтинг".

З квітня цього року кількість прихильників вступу в НАТО постійно зростає. Зафіксовано найбільший рівень підтримки (40% у квітні і 51% у листопаді) за одночасного зменшення противників вступу (із 46% у квітні до 25% у листопаді). Найбільше вступ до НАТО підтримують жителі заходу, півночі та центру. На сході приблизно однакова кількість прихильників і противників НАТО, на півдні та на Донбасі - більше противників.

Майже половина опитаних (48%) підтримують ініціативу скасування на законодавчому рівні позаблокового статусу України, близько третини (28%) - проти цього. Ще чверть не визначилася.

64% респондентів підтримують вступ України в ЄС, 17% - у Митний союз, 19% не визначилися.

З квітня 2014 року спостерігається збільшення прихильників вступу до ЄС (з 55% у квітні до 64% у листопаді) за одночасного зменшення прихильників МС (з 24% у квітні до 17% у листопаді). Вступ у ЄС підтримують більшість опитаних на заході, півночі, в центрі, на сході та півдні. Тільки на Донбасі більшість - за вступ України до Митного союзу.

Опитування 2000 респондентів провели 6-13 листопада методом особистого формалізованого інтерв’ю (face-to-face). Похибка репрезентативності дослідження: щонайбільше 2,8%.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Громадська думка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Немає більш вірної ознаки поганого устрою міст, ніж велика кількість в них юристів і лікарів ”
Платон

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.