Аратта - На головну

21 травня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Севастополі продовжують дослідження історичного дива - кримських пірамід

Невідоме Регіон: Автономна республіка Крим 14156 переглядів

Опубліковано - 24.05.2006 19:08 | Всі новини | Версія для друку

Першодослідник кримських пірамід Віталій Гох демонструє схему можливого розміщення пірамід
Першодослідник кримських пірамід Віталій Гох демонструє схему можливого розміщення пірамід
Десятки вчених, вітчизняних і з-за кордону, пильно досліджують місце, де виявили сім пірамід. Звідки постали ці споруди у Криму - поки що невідомо. Але люди, що провадять розкопки, стверджують: до верхівки однієї з пірамід - а ймовірно і до розгадки таємниці - всього кілька метрів.

Четвертим століттям до нашої ери датують віднайдені в Криму об’єкти. Принаймні такі попередні висновки зробили науковці Національного заповідника “Херсонес Таврійській”. А виявили піраміди випадково.

Севастопольський вчений Віталій Гох шукав корисні копалини та воду, а натрапив на скарб. Детальніший аналіз однієї з загадкових споруд показав - вона не є природним утворенням.

Згодом на місці побувало зо два десятка комісій, серед них - і міжнародні. До роботи взялися й у місцевому ядерному університеті. Коли і для чого спорудили піраміди, хто є цими стародавніми зодчими - поки таємниця. Розкрити її зможуть лише коли дістануться самих споруд. Але на розкопки потрібні чималі кошти, яких бракує.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Невідоме»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація або спільнота людей, що не використовуватиме свій інтелект, уважається за тварин, котрі не мають інтелекту взагалі. Таких людей можна використовувати як робочу худобу або матеріал залежно від вибору чи уподобань”
Таємна доктрина так званої «Більдерберзької групи»

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.