Аратта - На головну

22 грудня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Кремлі висловили незадоволення рішенням українського парламенту щодо скасування позаблокового статусу України

Імперія «Совок» 4130 переглядів

Опубліковано - 23.12.2014 15:26 | Всі новини | Версія для друку

У Кремлі висловили незадоволення рішенням українського парламенту щодо скасування позаблокового статусу України
У Кремлі висловили незадоволення рішенням українського парламенту щодо скасування позаблокового статусу України
Прийняття закону про відмову України від позаблокового статусу є контрпродуктивним і нагнітає конфронтацію, заявив глава МЗС Росії Сєргєй Лавров.

«Це контрпродуктивно, це тільки нагнітає конфронтацію, створює ілюзію, що шляхом прийняття таких законів можна врегулювати глибоку внутрішню кризу на Україні», – сказав він.

«Немає іншого шляху, лише конституційна реформа за участю всіх регіонів, усіх політичних сил України, здатних задати правильний тон», – додав Лавров.

Сьогодні Верховна Рада підтримала президентський законопроект про відмову України від позаблокового статусу.

Напередодні під час першого засідання Верховної Ради восьмого скликання Порошенко заявив, що позаблоковість не дала гарантій безпеки Україні і від неї треба відмовитися.

У НАТО наголошують, що позиція союзу залишається незмінною: Україна має право на вступ, коли Київ висловить бажання вступати і виконає необхідні умови, і «двері завжди залишаються відчиненими». Натомість Росія вимагає «гарантій невступу України в НАТО».

Україна офіційно відмовилася від попереднього курсу на вступ до НАТО 2010 року, відразу після приходу до влади тодішнього президента Віктора Януковича.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього. Хто не шанує видатних людей свого народу, той не вартий пошани”
Максим Рильський

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.