Аратта - На головну

17 червня 2026, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Заліщики (Тернопільська область), після нападу Німеччини на Польщу в 1939 році, деякий час перебував польський уряд. А вже після вступу у війну Радянського Союзу, цей уряд через Румунію евакуюється в Англію, й до 1945 року вважався легітимним урядом Польщі...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Ціни на нафту продовжують падіння

Економіка 7157 переглядів

Опубліковано - 6.01.2015 15:27 | Всі новини | Версія для друку

Ціни на нафту продовжують падіння
Ціни на нафту продовжують падіння
В ніч на вівторок, 6 січня, суттєво знизилися котування нафти на європейських та світових біржах.

За даними Nasdaq, північноамериканська нафта марки WTI пробила важливий психологічний бар’єр у $50 та досягла мінімуму у $49,32 за барель.

Такі ж котування наводить британський сервіс Livecharts. За його даними, після мінімуму ціна лютневих ф’ючерсів WTI дещо виросла, але лишилася суттєво нижчою за показник у $52.

Європейська нафта марки Brent, походженням з Північного моря, також впала протягом минулої ночі, вперше з 2009 року подолавши рівень у $53.

Наразі Brent торгується на рівні близько $52,5, на мінімумі котування сягали $52,3.

Як відомо, стан російської економіки найбільше залежить від ціни нафти, залежно від неї з відставанням у 6 місяців формується також ціна газу.

Нинішнє зниження нафтових котувань, яке співпало з міжнародним тиском на російську владу, називають "найболючішими економічними санкціями" проти РФ.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ми розпалюємо вогонь творящий. Якщо він гріє – хай. Втручатися не можемо, бо будь-яке насилля, навіть во ім’я істини, неминуче породить дисгармонію”
Олесь Бердник

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.