Аратта - На головну

7 липня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Санкції проти Росії повинні залишитися – резолюція Європарламенту

Світ навколо нас 4453 перегляди

Опубліковано - 15.01.2015 15:15 | Всі новини | Версія для друку

Санкції проти Росії повинні залишитися – резолюція Європарламенту
Санкції проти Росії повинні залишитися – резолюція Європарламенту
Депутати Європарламенту засуджують «теракти» в Україні, а також закликають ЄС протидіяти російській «інформаційній війні» і допомогти Україні провести реформи, підвищити її обороноздатність.

Про це йдеться у резолюції Європарламенту.

Депутати Європарламенту рішуче засудили «агресивну і експансіоністську політику» Росії та «акти тероризму і злочинів, скоєних сепаратистами та іншими силами на території східної України».

Європарламентарі також закликають Раду ЄС на своєму засіданні в березні 2015 року зберегти діючі санкції ЄС проти Росії і затвердити «критерії» для їх скасування.

«Вони повинні включати повагу до припинення вогню, беззастережного виведення російських військ і незаконних збройних груп, обміну всіх полонених і відновлення контролю України над усією своєю територією, у тому числі Кримом. У випадку подальших дій Росії, які направлені на дестабілізацію обстановки в Україні, Рада має розширити спектр санкцій, зокрема щодо атомної галузі і міжнародних фінансових операцій», – йдеться у повідомленні прес-служби Європарламенту.

Депутати Європарламенту закликають ЄС, щоб надати «більш значну технічну допомогу», у тому числі порадами радників та експертів, щоб допомогти Україні у здійсненні реформ.

ЄС також повинен зробити більше, щоб допомогти впоратися з гуманітарною кризою в Україні, йдеться у резолюції.

Європарламентарі просять Європейську комісію представити план гуманітарної діяльності в Україні в Європарламенті протягом найближчих двох місяців.

Україна та Захід звинувачують Росію у дестабілізації ситуації на Донбасі, зокрема і підтримці проросійських сепаратистів. Росія ці звинувачення відкидає.

Через такі дії Москви, а також через анексію Криму, щодо Росії застосували санкції. Протягом весни й літа цього року збіжить термін дії санкцій, які в кілька пакетів накладав на Росію Європейський союз терміном на рік.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Відберіть у народу все, і все він може повернути, але відберіть мову, і він ніколи її більше не створить... Нову батьківщину може створити народ, але мову - ніколи; вмерла мова в устах народу - вмер і народ...”
Костянтин Ушинський

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.