Аратта - На головну

18 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Нова технологія виробництва сонячних панелей обіцяє радикальне здешевлення електрогенерації

У світі науки 24959 переглядів

Опубліковано - 11.03.2015 23:21 | Всі новини | Версія для друку

Нова технологія виробництва сонячних панелей обіцяє радикальне здешевлення електрогенерації
Нова технологія виробництва сонячних панелей обіцяє радикальне здешевлення електрогенерації
Американська енергокомпанія Rayton розробила технологію, яка може знизити вартість альтернативних джерел енергії і навіть зробити їх енергію дешевшою, ніж викопне паливо.

Компанія розробила технологію виробництва сонячних панелей, яка використовує від 50 до 100 разів менше кремнію, ніж інші технології, повідомляє Еспресо.TV.

Таким чином значно скорочуючи вартість найбільш дорогих компонентів сонячних батарей. Компанія каже, що запатентована технологія виробництва фотоелементів використовує кремнієві пластини всього чотири мікрона завтовшки, не залишаючи ніяких відходів і в той же час підвищуючи ефективність панелей до 24%. Суть технології у відмові від механічного розрізання кремнієвого злитку - різка проводиться за допомогою прискорювача заряджених часток.

Це призводить до загального зниження вартості виробництва панелей на 60% і ціни виробленої енергії на одному рівні з найдешевшими видами викопного палива.

За даними компанії, ефективність їх панелей більше, ніж галузевий стандарт ефективності сонячних панелей, який в даний час не перевищує 15 відсотків.

До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли хоч в невеличкій частині народу жевріє ідея незалежності, коли хоч частина народу має змогу виявляти волю нації, то це ліпше, ніж коли нидіє цілий мозок нації в рабстві, атрофуючи в цілій нації волю до самостійного життя”
Дмитро ДОНЦОВ

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.