Аратта - На головну

19 січня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


На саміті у Брюсселі обговорять секретні угоди країн ЄС з Газпромом

Газоват 6514 переглядів

Опубліковано - 19.03.2015 14:42 | Всі новини | Версія для друку

На саміті у Брюсселі обговорять секретні угоди країн ЄС з Газпромом
На саміті у Брюсселі обговорять секретні угоди країн ЄС з Газпромом
Під час саміту Брюсселі, який відбудеться протягом 19-20 березня, лідери ЄС дискутуватимуть щодо положення Енергетичного союзу, які передбачають контроль Єврокомісії над енергетичними угодами, які країни блоку укладають з іншими державаим.

Про це повідомило видання EurActiv з посиланням на дипломатичні джерела.

За словами дипломатів, дискусію зосередять на визначенні «критеріїв, які будуть використовувати» для оцінки двосторонніх угод, зокрема, в газовому секторі. Мета перевірки Єврокомічією міжурядових угод полягатиме у тому, щоб контракти відповідали європейському законодавству в галузі енергетичної безпеки.

Згідно з повідомленням, активними учасниками дискусії повинні стати Німеччина, який успішно провела переговори з російським Газпромом, і Польща, яка платить за російський газ набагато більше (для Німеччини Газпром встановив ціну в $310 за тис. кубометрів «блакитного палива», в той час як для Польщі його вартість становить $370 – ред.).

Крім того, питання щодо міжурядових енергетичних угод є актуальним через таємні домовленості Угорщини з РФ щодо добудови АЕС в угорському Пакші. Як відомо, угорський парламент засекретив деталі домовленостей, а опозиція назвала контракти з РФ «найбільшою корупційною справою в історії країни». Крім того, повідомлялося, що Європейський союз підтримав рішення Євроатому щодо блокування енергетичної угоди між Угорщиною та Росією про добудову АЕС.

Нагадаємо, в межах впровадження нового проекту, відомого як Енергетичний союз, Єврокомісія заявила про намір отримати право вето на енергетичні угоди, які країни ЄС укладають із державами, які не належать до блоку. Разом з тим низка країн ЄС, які мають секретні домовленості із Газпромом, протестують проти такого нововведення. Зокрема, угорський прем’єр Віктор Орбан назвав його загрозою енергетичній безпеці країни.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Майбутнє відкидає свою тінь назад”
Іоганн Гете

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.