Аратта - На головну

23 грудня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Кремлі обралися: зміни до Конституції українці «не завізували» у Путіна

Імперія «Совок» 4761 перегляд

Опубліковано - 18.07.2015 21:45 | Всі новини | Версія для друку

У Кремлі обралися: зміни до Конституції українці «не завізували» у Путіна
У Кремлі обралися: зміни до Конституції українці «не завізували» у Путіна
У Росії дали знати, що не задоволені тим, як Україна виконує мінські угоди в частині змін до Конституції щодо децентралізації.

Президент Росії Владімір Путін, зокрема, критично відгукнувся про те, що ці зміни не були узгоджені з підтримуваними Росією сепаратистами з Донбасу.

Як повідомили у п’ятницю у Кремлі, в телефонній розмові з лідерами України, Франції і Німеччини Путін наполягав, що «найважливішою умовою врегулювання є налагоджування прямого діалогу київської влади з представниками Донецька й Луганська, серед того в рамках Контактної групи».

Крім того, мовиться в повідомленні прес-служби російського президента, Путін критикував те, що він назвав «фактичною блокадою» окупованих регіонів Донбасу.

Раніше у п’ятницю, 17 липня, Міністерство закордонних справ Росії заявило, що «намагання» Києва подати схвалені в парламенті конституційні зміни зі згадкою про особливості місцевого самоврядування окремих регіонів Донецької й Луганської областей у перехідних положеннях Конституції «як якесь виконання Києвом своїх мінських зобов’язань є лише імітацією і не повинне нікого обманути».

В МЗС Росії розкритикували те, що проект змін до Конституції «був підготований не тільки без участі реальних представників Донбасу, й без найменшого врахування інтересів Південного Сходу України» і «ніяк не стосується мінських домовленостей».

На Заході, навпаки, привітали схвалений в Україні проект конституційних змін як той факт, що Україна виконала мінські домовленості в частині про децентралізацію. Про це говорили, серед інших, чільні представники США, зокрема, віце-президент Джо Байден чи помічник державного секретаря Вікторія Нуланд, а в Європі президент Франції Франсуа Олланд і канцлер Німеччини Анґела Меркель. Усі вони при цьому закликали Росію й підтримуваних нею сепаратистів теж виконувати свої зобов’язання за мінськими домовленостями.

Крім того, в Києві звертали увагу, що всі пропоновані для частини Донбасу особливості місцевого самоврядування, передбачені планованими змінами до Конституції про децентралізацію, були узгоджені з представниками цього регіону. Київ наполягає, що такі політичні переговори можуть вестися тільки з законними представниками регіону, але не з сепаратистами з угруповань «ДНР» і «ЛНР», визнаних в Україні терористичними, що захопили частину регіону збройною силою за підтримки Росії.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Той, хто проявляє жалість до ворога, безжалісний до самого себе”
Френсіс Бекон

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.