Аратта - На головну

24 грудня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Холодна війна 2,0. Армія США матиме проблеми з великою війною, а Росія є загрозою

Світ навколо нас 4766 переглядів

Опубліковано - 22.07.2015 11:42 | Всі новини | Версія для друку

Холодна війна 2,0. Армія США матиме проблеми з великою війною, а Росія є загрозою
Холодна війна 2,0. Армія США матиме проблеми з великою війною, а Росія є загрозою
Під час слухань у Конгресі про затвердження на посаду начальника штабу армії США (сухопутних військ) генерал Марк Миллі назвав Росію екзистенційною загрозою Сполученим Штатам.

Відповідаючи на питання, що він вважає найбільшою загрозою безпеці США, він сказав наступне:

«Росія – єдина країна на Землі, яка зберегла ядерний потенціал, достатній для знищення Сполучених Штатів. Вона має ці можливості. Наміри? Ми не знаємо. Але дії Росії з 2008 є дуже-дуже агресивними. Вони атакували та вторглися в Грузію. Вони захопили Крим. Вони атакували на території України. Це викликає занепокоєння. З військової перспективи я б назвав Росію загрозою номер один».

Раніше видання Breaking Defense повідомило, що Марк Миллі у документі, оприлюдненому напередодні слухань у Конгресі, відзначив, що поточні скорочення десятків тисяч військовослужбовців із лав сухопутних військ США відбуваються на фоні зростання потреби Америки у військових.

Миллі зокрема відзначив, що засадничі документи від 2012-го та 2014-го років, які обумовлювали стратегію армії США, більше не віддзеркалюють нову реальність - включно із подіями в Україні, поведінкою США у Тихому океані та діями терористичного угрупування «Ісламська держава».

Миллі також відзначив, що у її нинішньому стані армія США не зможе гарантувати вирішення усіх пріоритетних завдань, які ставляться перед нею.

"Перша і найголовніша місія - забезпечення безпеки самих США. Миллі переконаний, що армія впорається із нею. Другий пріоритет - глобальні операції та розбудова партнерств. На думку Миллі, армія має достатньо сил, хоча і стикається із "напругою". Третій пріоритет "здатність створювати військову перевагу та отримувати рішучу перемогу" у масштабних війнах. “У цій сфері, ризик є дуже значним і збільшується", - цитує генерала видання Defense One.

Миллі також відзначив, що ключовою перевагою армії США над супротивником є технологічне випередження і закликав добиватись її збереження за рахунок інвестицій у розвиток технологій, армійської організації та доктрини.

Серед іншого Миллі закликає інвестувати у наступні напрямки для збереження технологічної переваги сухопутних військ США: кібербезпека, аналіз великих масивів інформації, мережі, робототехніка та автономні системи, покращення інтелектуальної та фізичної працездатності людини, просунуті боєприпаси, рельсові гармати, лазери, нанотехнології, тривимірний друк та "просунуті матеріали для мобільності та захисту".

При цьому він відзначив, що через скорочення бюджету, військові США затримують перехід на нові технологічні платформи.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Навчаючи інших, ми вчимося самі”
Сенека

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.