Аратта - На головну

22 травня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


“Газпром” скоротить видобуток на 10%

Газоват 7529 переглядів

Опубліковано - 28.07.2015 14:54 | Всі новини | Версія для друку

“Газпром” скоротить видобуток на 10%
“Газпром” скоротить видобуток на 10%
“Газпром” в 2015 році скоротить видобуток до мінімальних за історію компанії 414 млрд кубометрів проти 444 млрд кубометрів в 2014 році.

Про це пишуть "Вести.ru" з посиланням на Міністерство економічного розвитку РФ.

Спочатку план "Газпрому" з видобутку на 2015 рік становив 485 млрд кубометрів, прогноз від 19 травня - 450 млрд кубометрів.

"Газпром" через скорочення видобутку засекретив свої виробничі показники. У першому півріччі видобуток "Газпрому" впав на 30,134 млрд кубометрів до 205,212 млрд кубометрів.

Таким чином, Мінекономрозвитку виходить з того, що в другому півріччі видобуток "Газпрому" не скоротиться.

В цілому, в 2015 році в Росії добудуть 626 млрд кубометрів газу проти 640,2 млрд кубометрів в 2014 році.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія народу починається не з писемних згадок про нього, а з тих часів, які історична пам'ять цього народу зберегла””
Юрій Шилов

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.