Аратта - На головну

24 грудня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Бердичів (Житомирська область) в костьолі Святої Варвари 14 березня 1850 року місцева красуня Евеліна Ганська була повінчана з Оноре де Бальзаком. В цьому ж містечку тривалий час жив Фредерік Шопен, окрім написання музики, він також керував роботами по реставрації тамтешнього органу...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Фахівці виявили серед уламків Боїнга, збитого на Донеччині, фрагменти ракети

Світ навколо нас 4388 переглядів

Опубліковано - 12.08.2015 00:03 | Всі новини | Версія для друку

Фахівці виявили серед уламків Боїнга, збитого на Донеччині, фрагменти ракети
Фахівці виявили серед уламків Боїнга, збитого на Донеччині, фрагменти ракети
Серед уламків, знайдених на місці авіакатастрофи «Боїнга-777» на Донбасі, фахівці виявили рештки, які можуть належати ракетній установці «Бук», повідомляє нідерландський прокурор Фред Вестербеке, який очолює розслідування.

«Ми виявили сім шматків щодо яких ми встановили, що вони не є частиною літака. Завдяки подальшому розслідуванню зараз ми робимо висновок, що це, ймовірно, частина ракети з зенітно-ракетного комплексу «Бук», – сказав Вестербеке у вівторок, 11 серпня, в інтерв’ю Reuters.

За його словами, тепер потрібно встановити, чи саме з цієї ракети збили «Боїнг-777» на Донбасі. «Якщо це так, ми отримаємо важливий матеріал для розслідування, який може допомогти встановити, звідки була доставлена ця ракетна система, кому вона належала, і де була зроблена», – зазначив Фред Вестербеке.

При цьому він наголосив, що наразі немає 100-відсоткової впевненості щодо зв’язку між виявленими ймовірними елементами ракети і збиттям літака.

Ці елементи є в розпорядженні обох органів, які ведуть у Нідерландах два окремі розслідування у справі збиття літака, – Ради розслідувань у справах безпеки, що з’ясовує причину катастрофи літака, і Спільної слідчої групи, яку створили п’ять країн – Нідерланди, Малайзія, Австралія, Бельгія і Україна, – і яка веде кримінальне розслідування, щоб встановити винних у катастрофі. Ці розслідування ведуться окремо, але час від часу обмінюються матеріалами, і з’ясування походження можливих елементів ракети – один із таких моментів, повідомили обидва нідерландські відомства. Результати дослідження цих елементів увійдуть до звіту Ради розслідувань у справах безпеки.

На цей звіт очікують у першій половині жовтня, на результати розслідування Спільної слідчої групи – дещо пізніше, ймовірно, до кінця року.

Попередні, неофіційно оприлюднені дані міжнародного розслідування, що ведеться в Нідерландах, свідчать, що малайзійський літак був збитий зенітною ракетою, випущеною з ракетної установки «Бук» із території, захопленої сепаратистами на сході України. Офіційно відомства, що ведуть розслідування, не коментують цих повідомлень. Москва і підтримувані нею сепаратисти заперечують будь-яку причетність до збиття літака.

Пасажирський «Боїнг-777» компанії Malaysian Airlines, що летів із Амстердама в Куала-Лумпур рейсом MH17, був збитий на Донбасі 17 липня 2014 року. Загинули всі 298 людей, які були на борту літака.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Кількатисячолітня безперервна традиція густонаселеної Пра-України... дає сучасним українцям доказ непорушності володіння своєю землею упродовж тисячоліть. Треба визволитися від змови істориків”
Юрій Липа

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.