Аратта - На головну

6 липня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- під час англо-бурської війни (Південна Африка) в 1899-1902 роках, командир одного з загонів бурів українець Юрій Будяк, врятував від розстрілу одного молодого англійського журналіста. Згодом останній допоміг Ю.Будяку вступити до Оксфордського університету. В 1917 році Ю.Будяк працює в уряді Української Народної Республіки. В 1943 році Юрій Будяк помирає в радянському концтаборі. Англійського журналіста звали .... Уїнстон Черчілль....
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Як Брюсель, Берлін і Москва втручаються у внутрішні справи України

Світ навколо нас 5541 перегляд

Опубліковано - 20.08.2015 23:03 | Всі новини | Версія для друку

Як Брюсель, Берлін і Москва втручаються у внутрішні справи України
Як Брюсель, Берлін і Москва втручаються у внутрішні справи України
У Берліні в четвер за зачиненими дверима відбулися неформальні консультації юридичних експертів країн «Нормандської четвірки» за участю представників Венеціанської комісії, яка є дорадчим органом Ради Європи.

Усупереч тому, що МЗС України офіційно заперечує обговорення змісту конституційних змін, Радіо Свобода має документ, котрий підтверджує розгляд саме цих питань під час зустрічі.

У плані зустрічі три розділи. Перший – розгляд особливого статусу Донецької та Луганської областей. Другий – проведення дострокових виборів у цих областях. І третій – обговорення юридичних аспектів конституційних змін щодо Донецької та Луганської областей.

Ініціатором консультацій стала Німеччина, котра наполягає на швидкому виконанні 11-го пункту мінських угод. Україну представляли колишні народні депутати Сергій Головатий і Роман Безсмертний.

Схід України у центрі уваги

Метою консультацій було роз’яснення представникам Росії юридичних аспектів конституційних змін в Україні. Про це повідомило Міністерство закордонних справ України. Йдеться про 11-й пункт мінських угод, який передбачає проведення конституційної реформи в Україні до кінця 2015 року з урахуванням особливостей районів Донецької та Луганської областей. Цей статус має регулюватися окремим законом, що на думку заступника голови Верховної Ради Оксани Сироїд суперечить державним інтересам України. Однак, як Брюcсель, так і країни «Нормандської четвірки» наполягають на його запровадженні, причому ще до кінця року.

Міністр закордонних справ Росії Сєргєй Лавров заявив напередодні, що російські представники привезуть до Берліна два документи. А саме мінський комплекс заходів і правки до Конституції, які були ухвалені у Верховній Раді, і ті документи, що стосуються проведення місцевих виборів на Донбасі та надання цим територіям особливого статусу. Лавров повідомив, що Росія підготувала документ, який «детально аналізує» виконання Києвом мінських угод і доведе, що саме Україна гальмує мирний процес.

Німеччина занепокоєна новим розвитком подій

Речниця уряду ФРН звернулася до всіх ворогуючих сторін із закликом щодо виконання мінських угод. Метою переговорів у Берліні – є встановлення стабільності у регіоні. Водночас вона висловила занепокоєння новим загостренням ситуації на сході України.

У понеділок, 24 серпня, канцлер Німеччини Анґела Меркель вестиме переговори з президентом Франції Франсуа Олландом, після чого зустрінеться з Петром Порошенком.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.