Аратта - На головну

12 січня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:
Київ12 Січня-4°95%747мм0м/c13.0114.0115.01+1°

Наш банер

Наш банер


Міністр свідомо пімініяє поняття?

Влада 5278 переглядів

Опубліковано - 3.09.2015 16:47 | Всі новини | Версія для друку

Міністр свідомо пімініяє поняття?
Міністр свідомо пімініяє поняття?
Міністерство юстиції констатує виконання 20% судових рішень

Про це на прес-конференції сказав міністр юстиції Павло Петренко, повідомляють "Українська правда" і "Українські новини".

"Рівень виконання (судових рішень) у нас становить 20%. Це мізерні цифри", – зазначив він.

На його думку, причиною такого низького рівня виконання судових рішень є корумпованість і невмотивованість державних чиновників.

У зв’язку з цим Мін’юст ініціює введення інституту приватних виконавців.

Як відомо, у квітні Мін’юст заявляв, що близько 70% судових рішень в Україні не виконуються.

Міністерство юстиції прогнозує запровадження інституту приватних виконавців судових рішень до кінця року.

Від "Аратти": балачки про неефективність державного менеджменту чи держслужбовців ми, громадяни, періодично чуємо від нардепів чи високопосадовців майже чверть сторіччя. І що цікаво: коли казали про "неефективного власника - державу" і ефективного приватного власника - відбулася кримінальна прихватизація. В підсумку цієї афери державного рівня кожен громадянин був обкрадений на кругленьку суму, натомість з’явилися кілька олігархів, які насправді нічого не збудували й не придумали і не запропонували суспільству, а отримали мільярдні статки. І подібна схема вже стала стандартною, коли хтось хоче щось "підгрести" на власну користь.

Насправді ж коли керівник каже про неефективність власних підлеглих - логічно виникає сумнів у компетентності цього керівника, його здатності організувати роботу. Так оцінюють і в приватному секторі, і мають робити в державному. Бо неефективних підлеглих - не буває. Буває керівник не здатний підібрати команду й організувати її роботу.

А що стосується приватної ініціативи, то в Україні - незоране поле послуг й без створення паралельних структур, на підміну державних. Тим більше - легалізації рейдерства, яке часто-густо діє під гаслом "виконання судових рішень".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Тільки осягнувши минуле, люди будуть здатні на пророцтва, що спрямовані в майбутнє”
Дмитро Волкогонов

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.

Loading...