Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Парламент ухвалив скандальний антидискримінаційний закон

Влада 8663 перегляди

Опубліковано - 12.11.2015 12:48 | Всі новини | Версія для друку

Парламент ухвалив скандальний антидискримінаційний закон
Парламент ухвалив скандальний антидискримінаційний закон
Верховна Рада України ухвалила Закону “Про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації із правом Європейського Союзу)” (№3442).

За це рішення проголосували 234 народних депутатів із 333, зареєстрованих у сесійній залі.

Зокрема, від фракції Радикальної партії закон підтримав 1 депутат; від "Блоку Петра Порошенка" – 108; від "Народного фронту" – 65; від "Самопомочі" - 15; від "Батьківщини" – 14; від депутатської групи "Відродження" – 9; від групи "Воля народу" – 8, а також 14 позафракційних. Від "Опозиційного блоку" закон не підтримав жоден парламентарій.

Проектом закону народних депутатів від фракцій "Блоку Петра Порошенка", "Народного фронту", "Батьківщини" та позафракційних передбачається статтю 2-1 "Кодексу законів про працю України" викласти в редакції, згідно з якою забороняється будь-яка дискримінація у сфері праці, зокрема, порушення принципу рівності прав і можливостей, обмеження залежно від раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, гендерної ідентичності, сексуальної орієнтації, етнічного, соціального та іноземного походження, віку, стану здоров’я, інвалідності, підозри чи наявності захворювання на ВІЛ/СНІД, сімейного та майнового стану, сімейних обов’язків, місця проживання, членства у професійній спілці чи іншому об’єднанні громадян, участі у страйку, звернення або наміру звернення до суду чи інших органів за захистом своїх прав або надання підтримки іншим працівникам у захисті їхніх прав, за мовними або іншими ознаками, не пов’язаними з характером роботи або умовами її виконання.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Як повідомлялося раніше, Верховна Рада 10 листопада, а також сьогодні, 12 листопада, не підтримувала цей закон.

Закон є необхідним для виконання Плану дій щодо лібералізації візового режиму з Європейським Союзом.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Знаєте, що таке малорос? Ні? Паршивець, просто кажучи, ні те ні се. Він, бачите, собі з походження — українець, з виховання — руський, з переконань — неук у всьому, що торкається рідного народу, по вдачі — боягуз, себелюб, раб. От це — малорос.”
Володимир Винниченко

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.