Аратта - На головну

26 грудня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Росія хоче порозуміння із Заходом ціною українських інтересів

Політика 7425 переглядів

Опубліковано - 16.11.2015 14:00 | Всі новини | Версія для друку

Росія хоче порозуміння із Заходом ціною українських інтересів
Росія хоче порозуміння із Заходом ціною українських інтересів
Росія робить Заходу пропозицію переглянути пріоритети та об’єднати свої зусилля для боротьби проти тероризму. Однак умовою такого порозуміння в Москві називають поступки з боку ЄС та США в українському питанні.

За таких умов українська дипломатія повинна бути готовою до нових реалій і, зокрема, до того, що зміни в європейській політиці можуть створити додаткові труднощі для отримання Україною безвізового режиму з ЄС.

Теракти в Парижі не повинні призвести до виправдання російської агресії проти України.

«На саміті «Великої двадцятки» президент Єврокомісії і президент Європейської ради – дві ключові особи Євросоюзу – чітко заявили: поки не буде виконано всі без виключення положення мінських домовленостей, санкції ЄС не зніматиме й підтримку України не зменшить», – наголошує президент Петро Порошенко.

Безвізовий режим – за процедурою

З огляду на теракти в Парижі, посилення заходів безпеки як на кордонах ЄС, так і всередині шенгенської зони може стати новим випробуванням для отримання Україною безвізового режиму. Проте надання безвізового режиму насамперед залежить від виконання Україною відповідних вимог.

«Думаю, коли ЄС ухвалюватиме відповідне рішення, то зважатиме не на французькі події, а на те – чи готова Україна, чи дійсно всі вимоги вона виконала», – припускає член парламентського комітету з питань європейської інтеграції, депутат від фракції БПП Єгор Фірсов.

Нові виклики європейській безпеці ускладнюють отримання безвізового режиму, але не роблять його абсолютно неможливим.

«Україні треба переконати європейців, що українці і отримання ними безвізового режиму не становлять небезпеки для ЄС. Не думаю, що додаткові вимоги висуватимуть, адже європейці живуть за принципом, що демократія – це процедура», – зазначає політичний експерт Євген Магда.

Спільній боротьбі проти терористів заважає київська хунта – російський політолог

Екс-президент Франції Ніколя Саркозі заявив про необхідність більш тісних стосунків з Росією задля спільної боротьби проти терористів з «Ісламської держави».

У російському МЗС також розраховують, що держави члени НАТО переглянуть пріоритети після атаки терористів у Франції. Причому російський політолог, колишній депутат Держдуми Сєргєй Марков зазначає, що умовою припинення конфлікту між Заходом та Росією має стати зміна влади в Україні. За його словами, «київська хунта – це одна з головних перепон для спільної боротьби США, ЄС та Росії проти терористів».

«Україні зараз надзвичайно важливо не допустити, щоби проблема Донбасу стала розмінною картою в діалозі США, Росії та інших країн Заходу», – каже Євген Магда.

За нових умов, Україні важливо не перетворитися із суб’єкта на об’єкт переговорів, аби порозуміння між Москвою та Заходом не відбулося ціною українських інтересів, наголошують українські експерти.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.