Аратта - На головну

8 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Мінфін оприлюднив компромісний варіант податкової реформи

Влада 6526 переглядів

Опубліковано - 9.12.2015 13:09 | Всі новини | Версія для друку

Мінфін оприлюднив компромісний варіант податкової реформи
Мінфін оприлюднив компромісний варіант податкової реформи
Компромісний варіант податкової реформи, запропонований Міністерством фінансів України на засіданні Національної ради реформ, встановлює в 2016 році ставки податку на прибуток і податку на доходи фізичних осіб на рівні 18%, в 2017 році – 17%.

Про це йдеться в представленні міністерства на сайті Нацради реформ.

Згідно з документом, податкова соціальна пільга для обчислення ПДФО становитиме 689 грн і включатиметься в заробітну плату, яка не перевищує рівня трьох мінімальних зарплат. Міністерство запропонувало обкладати 15% податком пенсії, які перевищують розмір трьох мінімальних зарплат. Крім того, пропонується продовжити дію військового збору на рівні 1,5%.

Міністерство також пропонує знизити ставку єдиного соціального внеску із 41% до 20%.

Також компромісний варіант передбачає збереження ставки податку на додану вартість у 20% для внутрішніх операцій, 0% для зовнішніх операцій, 7% для фармацевтичної індустрії, а також перехідний період сплати ПДВ для аграріїв терміном на 1 рік.

«Перехідний період на 1 рік зі спеціального режиму сплати ПДВ для виробників сільгосппродукції передбачає пропорції 75:25 – 75% сплачується в бюджет, 25% залишаються на спеціальних інвестиційних рахунках платників податків для подальшого використання», - йдеться у поясненнях Мінфіну.

Одночасно Мінфін пропонує збільшити поріг обігу для реєстрації платника ПДВ до 2 млн грн.

Як повідомляв УНІАН, податкова реформа є однією з основних умов виконання Україною зобов’язань за програмою співпраці з ключовим кредитором країни Міжнародним валютним фондом. На нинішній момент в Україні є два основних варіанти податкової реформи – від Міністерства фінансів і від депутатського корпусу.

Міністерство фінансів України в рамках податкової реформи пропонує встановити єдину ставку на ключові податки – податок на додану вартість, податок на доходи фізичних осіб, податок на прибуток, єдиний соціальний внесок – на рівні 20%.

Комітет Верховної Ради України з питань податкової й митної політики пропонує в рамках проведення податкової реформи знизити базову ставку податку на прибуток до 15% з нинішніх 18% і знизити податок на доходи фізичних осіб до 10% з нинішніх ставок 15% і 20% залежно від обсягів доходів.

Автори парламентського, ліберального варіанту податкової реформи наполягають на ухваленні Верховною Радою їх варіанту законопроекту і заявляють про відсутність компромісу з Міністерством фінансів з цього питання.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Шануй, Україно, святині свої! Бо вони ж – всесвітньої, загальнолюдської ваги; земна цивілізація виросла з них.”
Юрій Шилов

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.