Аратта - На головну

23 грудня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Заліщики (Тернопільська область), після нападу Німеччини на Польщу в 1939 році, деякий час перебував польський уряд. А вже після вступу у війну Радянського Союзу, цей уряд через Румунію евакуюється в Англію, й до 1945 року вважався легітимним урядом Польщі...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Мінфін оприлюднив компромісний варіант податкової реформи

Влада 6386 переглядів

Опубліковано - 9.12.2015 13:09 | Всі новини | Версія для друку

Мінфін оприлюднив компромісний варіант податкової реформи
Мінфін оприлюднив компромісний варіант податкової реформи
Компромісний варіант податкової реформи, запропонований Міністерством фінансів України на засіданні Національної ради реформ, встановлює в 2016 році ставки податку на прибуток і податку на доходи фізичних осіб на рівні 18%, в 2017 році – 17%.

Про це йдеться в представленні міністерства на сайті Нацради реформ.

Згідно з документом, податкова соціальна пільга для обчислення ПДФО становитиме 689 грн і включатиметься в заробітну плату, яка не перевищує рівня трьох мінімальних зарплат. Міністерство запропонувало обкладати 15% податком пенсії, які перевищують розмір трьох мінімальних зарплат. Крім того, пропонується продовжити дію військового збору на рівні 1,5%.

Міністерство також пропонує знизити ставку єдиного соціального внеску із 41% до 20%.

Також компромісний варіант передбачає збереження ставки податку на додану вартість у 20% для внутрішніх операцій, 0% для зовнішніх операцій, 7% для фармацевтичної індустрії, а також перехідний період сплати ПДВ для аграріїв терміном на 1 рік.

«Перехідний період на 1 рік зі спеціального режиму сплати ПДВ для виробників сільгосппродукції передбачає пропорції 75:25 – 75% сплачується в бюджет, 25% залишаються на спеціальних інвестиційних рахунках платників податків для подальшого використання», - йдеться у поясненнях Мінфіну.

Одночасно Мінфін пропонує збільшити поріг обігу для реєстрації платника ПДВ до 2 млн грн.

Як повідомляв УНІАН, податкова реформа є однією з основних умов виконання Україною зобов’язань за програмою співпраці з ключовим кредитором країни Міжнародним валютним фондом. На нинішній момент в Україні є два основних варіанти податкової реформи – від Міністерства фінансів і від депутатського корпусу.

Міністерство фінансів України в рамках податкової реформи пропонує встановити єдину ставку на ключові податки – податок на додану вартість, податок на доходи фізичних осіб, податок на прибуток, єдиний соціальний внесок – на рівні 20%.

Комітет Верховної Ради України з питань податкової й митної політики пропонує в рамках проведення податкової реформи знизити базову ставку податку на прибуток до 15% з нинішніх 18% і знизити податок на доходи фізичних осіб до 10% з нинішніх ставок 15% і 20% залежно від обсягів доходів.

Автори парламентського, ліберального варіанту податкової реформи наполягають на ухваленні Верховною Радою їх варіанту законопроекту і заявляють про відсутність компромісу з Міністерством фінансів з цього питання.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Підозр у людини тим більше, чим менше вона знає”
Френсіс Бекон

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.