Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Путін натякнув, що не виконуватиме Мінські угоди?

Імперія «Совок» 7208 переглядів

Опубліковано - 21.12.2015 12:40 | Всі новини | Версія для друку

Путін натякнув, що не виконуватиме Мінські угоди?
Путін натякнув, що не виконуватиме Мінські угоди?
Президент Росії Владімір Путін вважає, що його країна не може залишити росіян і російськомовних, які живуть на південному сході України.

Про це російський лідер заявив у фільмі «Світоустрій» («Миропорядок») на телеканалі «Росія-1».

«Ми виходимо лише з одного, що ми не можемо віддати на поїдання націоналістам тих людей, які на південному сході країни живуть. І не лише росіян, а й російськомовне населення, яке орієнтується на Росію», – стверджує Путін.

У цьому ж документальному фільмі російський керманич заявив, що не прагне відновлення СРСР.

Росія в лютому-березні 2014 року окупувала український півострів Крим, називаючи це «відновленням історичної справедливості». Згодом навесні 2014 року підтримувані Москвою сепаратисти і громадяни Росії на чолі з російським підполковником Ігорем Гіркіним (Стрєлковим) захопили адміністративні будівлі у кількох містах Донецької області України. Після цього сепаратисти поширили свій контроль також на Донецьк, Луганськ і прилеглі до кордону України та Росії райони Донеччини та Луганщини.

Під час кампанії літа 2014 року українські військові змогли відновити контроль над значною частиною захоплених територій. Нині угруповання «ДНР» контролює Донецьк і південно-східну частину Донецької області, угруповання «ЛНР» – Луганськ і південну частину Луганської області.

Після укладених у лютому 2015 року домовленостей лідерів України, Росії, Франції та Німеччини в «нормандському форматі» значних змін територій, контрольованих українською владою і проросійськими сепаратистами на сході країни не відбулося. Від початку листопада 2015 року бойові дії на Донбасі активізувалися, але до зміни фактичної лінії розмежування сторін конфлікту це не призвело.

Від «Аратти»: перед початком російської агресії кремлівська пропаганда активно поширювала міфи про «хунту кровожерливих націоналістів», яка захопила владу і фізично знищує «російськомовне населення південно-східних регіонів». І саме це називалося Путіним, як причина мобілізації на територію України озброєних «ополченців», а по-суті - армійського спецназу, розбавленого кримінальними елементами і жертвами пропаганди. Отже, міфологема про «захист російськомовного населення» - елемент гібридної війни, який покликаний виправдовувати військову агресію.

Отже, якщо Путін чітко декларує цю пропагандистську формулу. то очевидно. тим самим дає зрозуміти. що просто не виконуватиме ніяких Мінських домовленостей.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ніколи нічого не замишляйте проти Росії, тому що на кожну вашу хитрість вона відповість своєю непередбачуваною дурістю ”
Отто фон Бісмарк

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.