Аратта - На головну

4 липня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Російські прикордонники не відпускають українського військового, якого нібито вони затримали

Імперія «Совок» 6741 перегляд

Опубліковано - 14.01.2016 14:44 | Всі новини | Версія для друку

Російські прикордонники не відпускають українського військового, якого нібито вони затримали
Російські прикордонники не відпускають українського військового, якого нібито вони затримали
Російські прикордонники утримують затриманого позавчора військового між українським селищем Мілове і російським Чортково.

У прес-центрі АТО повідомили, що військовий контрактник, служить неподалік кордону. Обставин затримання у штабі АТО не розголошують, тим часом російські прикордонники запевняють, що чоловік перейшов межу поза пунктом пропуску і не мав із собою паспорту. Проти нього планують порушити справу за незаконний перетин кордону.

"Він був затриманий 12 січня о 21:45 на вулиці Дружби Народів, яка розділяє Мілове Луганської області і смт Чорткове Ростовської області і був супроводжений до Прикордонної служби РФ. Цю інформацію надали батьки військовослужбовця вчора зранку, коли керівництво військової частини почало розшукові дії, тоді як цей військовий не з’явився до місця проходження служби", - повідомив начальник прес-штабу АТО Олексій Мазепа.

Як повідомлялося раніше, 12 січня російські прикордонники затримали військовослужбовця контрактної служби Максима Шляхового.

Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Кількатисячолітня безперервна традиція густонаселеної Пра-України... дає сучасним українцям доказ непорушності володіння своєю землею упродовж тисячоліть. Треба визволитися від змови істориків”
Юрій Липа

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.