Аратта - На головну

4 липня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Клімкін пояснив в чому принципова різниця позицій України і Росії у Мінську

Політика 7825 переглядів

Опубліковано - 23.02.2016 13:19 | Всі новини | Версія для друку

Клімкін пояснив в чому принципова різниця позицій України і Росії у Мінську
Клімкін пояснив в чому принципова різниця позицій України і Росії у Мінську
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає, що російське бачення виконання Мінських угод стосується спроби інтегрувати в Україну Донбас для дестабілізації ситуації.

Про це Клімкін сказав на спільній прес-конференції з міністрами закордонних справ Франції і Німеччини Жаном-Марком Еро і Франком-Вальтером Штайнмайєром.

"Якщо ми будемо послідовно виконувати "Мінськ" так, як він написаний чорним по білому, то у нас є перспектива для Донбасу, і ми вірні "Мінську", але не російському баченню щодо спроби інтегрувати в Україну Донбас, який буде перебувати під квазіросійським впливом і який буде інтегруватися для дестабілізації всієї України", - наголосив Клімкін.

Глава українського зовнішньополітичного відомства заявив, що українське бачення виконання Мінських угод полягає в тому, що це шлях від деескалації до стабілізації ситуації на Донбасі.

За словами Клімкіна, йдеться про "повернення українського Донбасу до нормального життя, до повернення українського Донбасу в українське правове поле".

"Для цього нам потрібно в першу чергу досягти реальної безпеки, а реальна безпека, вона можлива, тільки якщо в нас на Донбасі не буде російських регулярних військ, нескінченної кількості найманців, якщо на Донбас перестане потрапляти зброя, боєприпаси і все, що Росія намагається всі ці місяці постачати на Донбас", - заявив Клімкін.

Також він зазначив, що конституційні зміни не повинні легітимізувати на Донбасі тих, хто прийшов до влади унаслідок фейкових виборів.

За його словами, конституційні зміни - це частина Мінських домовленостей, логіка яких полягає в тому, щоб показати всім жителям Донбасу, що у них є шанс організувати своє життя таким чином, щоб мати можливість визначати, як і що робити в сфері місцевого самоврядування.

Клімкін вважає це "важливим сигналом", оскільки люди на Донбасі протягом двох років перебувають під впливом "шаленої російської пропаганди".

"Ми повинні дати цей сигнал, оскільки йдеться не тільки про території Донбасу, а в першу чергу – про українських громадян там. Але конституційні зміни не повинні легітимізувати тих, хто зараз перебуває там при владі і хто прийшов до влади в результаті фейкових виборів. Саме така логіка конституційних змін є важливою в рамках Мінського процесу", - сказав міністр закордонних справ України.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Знаєте, що таке малорос? Ні? Паршивець, просто кажучи, ні те ні се. Він, бачите, собі з походження — українець, з виховання — руський, з переконань — неук у всьому, що торкається рідного народу, по вдачі — боягуз, себелюб, раб. От це — малорос.”
Володимир Винниченко

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.