Аратта - На головну

8 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Уряд, врешті, ворухнувся в напрямку створення ДБР

Влада 6326 переглядів

Опубліковано - 29.02.2016 15:45 | Всі новини | Версія для друку

Уряд, врешті, ворухнувся в напрямку створення ДБР
Уряд, врешті, ворухнувся в напрямку створення ДБР
Уряд створив Державне бюро розслідувань та затвердив шістьох з дев’яти членів конкурсної комісії.

Про це заявив прем’єр Арсеній Яценюк в понеділок на позачерговому засіданні уряду.

"Сьогодні нам треба створити Державне бюро розслідувань, затвердити склад конкурсної комісії від президента і Кабміна, а також вкотре звернутися до ВР, щоб вона прийняла про направлення своїх кандидатів до складу конкурсної комісії на обрання директора Держбюро розслідувань",- зазначив Яценюк.

"Ми очікуємо від ВР трьох кандидатів до конкурсної комісії, створюємо ДБР як центральний орган влади і призначаємо на завтра перше засідання, щоб розпочати конкурс з обрання керівника ДБР", - додав він.

Яценюк також нагадав, що у Верховній Раді зареєстрований проект змін до закону про ДБР, яким відтерміновується набуття чинності цього закону для того, щоб до моменту призначення керівника цього органу повноцінні функції слідства залишалися в прокуратурі.

До конкурсної комісії від Кабміну входять заступник голови МВС Ека Згуладзе, перший заступник міністра юстиції Наталя Севастьянова і нардеп Антон Геращенко.

Від президента до комісії увійшли завідувач кафедри цивільного права юридичного факультету Київського національного університету ім.Тараса Шевченка, академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор Роман Майданик, професор кафедри теорії права та держави юридичного факультету Київського національного університету ім.Тараса Шевченка Віктор Самохвалов та партнер юридичної фірми "Саєнко Харенко" Тетяна Сліпачук.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Минулі покоління лишили нам не так розв`язання проблем, як самі проблеми”
Сенека

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.