Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Бердичів (Житомирська область) в костьолі Святої Варвари 14 березня 1850 року місцева красуня Евеліна Ганська була повінчана з Оноре де Бальзаком. В цьому ж містечку тривалий час жив Фредерік Шопен, окрім написання музики, він також керував роботами по реставрації тамтешнього органу...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Штайнмаєр зробив гнівну заяву після переговорів «нормандської четвірки» в Парижі

Світ навколо нас 6357 переглядів

Опубліковано - 4.03.2016 13:40 | Всі новини | Версія для друку

Штайнмаєр зробив гнівну заяву після переговорів «нормандської четвірки» в Парижі
Штайнмаєр зробив гнівну заяву після переговорів «нормандської четвірки» в Парижі
Глава МЗС Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр висловив незадоволення результатами нормандської зустрічі у Парижі і закликав Київ та Москву йти на компроміси.

Про це йдеться у заяві Штайнмаєра.

"Сьогодні (3 березня - Ред.) ввечері у Парижі ми мали в черговий раз дійсно важкі, навіть спірні дискусії. І чесно кажучи, ми не можемо бути задоволені. Ні ситуацією на місцях, ні сьогоднішніми результатами. Після довгих годин сьогодні в Парижі, вже після одинадцятої нормандської зустрічі глав МЗС, можу сказати: нічого не буває просто. Будь-який прогрес у Мінському процесі досить складний. За кожну деталь франко-німецьких пропозицій йде боротьба, завзята боротьба між Росією і Україною", - йдеться у заяві.

Штайнмаєр зазначив, що іноді у нього створюється враження, що в Москві і Києві залишають без уваги, наскільки серйозна ситуація, під яким великим тиском знаходяться всі сторони переговорного процесу.

"Мінськ необхідно швидше реалізувати, тому що в іншому випадку ми ризикуємо втратити легітимність і авторитет наших зусиль. У підсумку Київ і Москва повинні вирішити, чого вони хочуть – щоб конфлікт продовжував тліти з регулярною ескалацією, або, нарешті, прийняти сміливі рішення і йти на компроміси, які необхідні, щоб привести до успіху Мінськ. Невеликих кроків вже недостатньо, щоб заспокоїти ситуацію, щоб подолати конфлікт", - сказав він.

Німецький міністр підкреслив, що за останній час вдалося домогтися прогресу в області безпеки, "але ми повинні чесно заявити, що у всіх інших, і особливо в політичних питаннях, в кінцевому рахунку насправді руху вперед немає".

"Що стосується домовленостей про вибори, ми серйозно займаємося можливими компромісам щодо закону про місцеві вибори. Ясно одне: ці вибори не можуть бути відкладені і не можна чекати "поки рак свисне". Вони є основною передумовою для забезпечення прогресу в політичному процесі", - заявив міністр.

Він додав, що 32 невдалі засідання робочої групи красномовно говорять про труднощі у досягненні необхідних компромісів.

"Правда полягає в тому, що позиції сторін, як і раніше далекі одна від одної. В найближчі кілька тижнів ми очікуємо інтенсивних перегорів, які сприятимуть досягненню угоди. Нарешті, ми говорили про безпеку виборів. Це основна вимога - без безпеки не може бути виборів. Ми попросили ОБСЄ до кінця березня надати концепцію розгортання міжнародної місії, щоб забезпечити необхідні заходи безпеки. Це все прогрес, але з обмеженим рухом. Не більше і не менше! Більшого сьогодні домогтися не вдалося! На жаль!" - резюмував Штайнмаєр.

Як повідомлялося раніше, 3 березня в Парижі відбулися переговори міністрів закордонних справ країн "нормандської четвірки" (Росія, Німеччина, Франція і Україна) щодо ситуації на Донбасі. За словами глави МЗС України Павла Клімкіна, зустріч не завершилася конкретними результатами.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація або спільнота людей, що не використовуватиме свій інтелект, уважається за тварин, котрі не мають інтелекту взагалі. Таких людей можна використовувати як робочу худобу або матеріал залежно від вибору чи уподобань”
Таємна доктрина так званої «Більдерберзької групи»

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.