Аратта - На головну

8 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Садовий відмовився від посади прем’ра

Влада 8108 переглядів

Опубліковано - 14.03.2016 19:19 | Всі новини | Версія для друку

Садовий відмовився від посади прем’ра
Садовий відмовився від посади прем’ра
Лідер партії “Самопоміч”, мер Львова Андрій Садовий після переговорів з Президентом прокоментував питання про своє можливе прем’єрство словами, що не треба перебільшувати можливості партії, в якої всього 26 депутатів у парламенті.

"Такі розмови були", - відповів пан Садовий на питання, чи пропонував Петро Порошенко йому стати керівником уряду. Садовий заявив, що його партія готова нести відповідальність, але є найбільші фракції - БПП та "Народний фронт", і вони мають брати її на себе.

"Вони зобов’язані пропонувати свої варіанти, не можна все спихати на "Самопоміч", - прокоментував ситуацію пан Садовий. Свою позицію він пояснив тим, що керівник уряду має мати підтримку більшості Ради, а цього у нього не буде.

Окрім того лідер партії "Самопоміч" вислов думку щодо того, яким може бути вихід з нинішньої кризи. "Ми проти дочасних виборів Ради. Щоб зняти напругу, ми маємо ухвалити закон про вибори з відкритими списками, треба поміняти ЦВК та Генпрокурора", - наголосив Садовий.

Він також пояснив, що Арсеній Яценюк не збирається йти з посади, тож дві найбільші фракції Ради мають запропонувати вихід з ситуації.

Як повідомлялоя раніше, 14 березня, речник президента Святослав Цеголко повідомив, що є імовірність призначення прем’єром Наталі Яресько або Андрія Садового. Водночас він додав, що є три варіанти розвитку подій.



Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Знаєте, що таке малорос? Ні? Паршивець, просто кажучи, ні те ні се. Він, бачите, собі з походження — українець, з виховання — руський, з переконань — неук у всьому, що торкається рідного народу, по вдачі — боягуз, себелюб, раб. От це — малорос.”
Володимир Винниченко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.