Аратта - На головну

5 липня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Маккейн побоюється, що «в Україну знову приходить кривава весна»

Світ навколо нас 5908 переглядів

Опубліковано - 16.03.2016 00:01 | Всі новини | Версія для друку

Маккейн побоюється, що «в Україну знову приходить кривава весна»
Маккейн побоюється, що «в Україну знову приходить кривава весна»
Американський сенатор Джон Маккейн заявив, що рішення Росії вивести основну частину своїх військ з Сирії означає, що Москва завершила створення нової ситуації на місцях, більш сприятливої для президента Сирії Башара Асада.

Голова комітету Сенату США з питань збройних сил Маккейн також висловив стурбованість, що тепер Москва повністю перемкне свою увагу на Україну.

Про це у заяві, розміщеній на офіційному сайті сенатора.

«Оголошення про те, що Росія почне виводити частину військових сил з Сирії, свідчить про те, що Владімір Путін вважає, що він розбомбив і вбив достатню кількість опонентів кривавого режиму Асада, щоб забезпечити його виживання», - заявив республіканський сенатор з Аризони.

Він також піддав різкій критиці адміністрацію Обами за «бездіяльність» в Сирії.

«Адміністрація пояснювала свою байдужість і бездіяльність заявами, що Росія сама опиниться в трясовині, - вважає Маккейн. - Адміністрація втішала себе, повторюючи мантру про те, що «військового вирішення не існує», замість того, щоб прийняти реальність, яка полягає в тому, що у будь-якому політичному вирішенні в Сирії існує явний військовий аспект».

«На жаль, саме це Росія і її ставленики продемонстрували в Сирії, - продовжив сенатор. - Вони змінили військову ситуацію на місці і створили умови для політичного врегулювання, які більш сприятливі з точки зору їх інтересів».

«Росія переорієнтує свої ресурси і увагу на інші регіони, і я побоююся, що в Україну знову приходить кривава весна», - сказав американський сенатор Джон Маккейн.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Особа, що не володіє мовою народу, на землі якого проживає, - гість або окупант, або раб цього окупанта”
Карл Маркс

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.