Аратта - На головну

3 листопада 2025, понеділок

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Для рішення про збройну місію на Донбасі треба консенсус усіх країн-членів ОБСЄ

Світ навколо нас 5822 перегляди

Опубліковано - 13.05.2016 21:35 | Всі новини | Версія для друку

Для рішення про збройну місію на Донбасі треба консенсус усіх країн-членів ОБСЄ
Для рішення про збройну місію на Донбасі треба консенсус усіх країн-членів ОБСЄ
За словами першого заступника голови СММ ОБСЄ Александера Гуґа, розміщення збройної місії залежить від консенсусу країн-членів організації. Покращити ситуацію на Донбасі можна тільки шляхом переговорів, вважає він.

Рішення про збройну місію Організації з безпеки та співпраці в Європі (ОБСЄ) на Донбасі мають ухвалити консенсусом усі 57 країн-членів організації. Про це у п’ятницю, 13 травня, заявив перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ Александер Гуґ.

"Що стосується дискусії про можливе розміщення ще однієї місії - це питання, на яке мають відповісти країни-учасниці ОБСЄ. Будь-яке таке рішення вимагає консенсусу, потрібно, щоб усі 57 країн ОБСЄ дали згоду на це", - цитує слова Гуґа агенція "Інтерфакс-Україна".
Представник організації нагадав, що СММ ОБСЄ - це неозброєна цивільна місія, мандат якої завершується у березні 2017 року.

Водночас Гуґ повідомив про зменшення порушень припинення вогню в Донецькій і Луганській областях. На його думку, "ситуацію не можна вирішувати просто силою - тільки шляхом переговорів".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Кількатисячолітня безперервна традиція густонаселеної Пра-України... дає сучасним українцям доказ непорушності володіння своєю землею упродовж тисячоліть. Треба визволитися від змови істориків.”
Юрій Липа

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.