Аратта - На головну

23 грудня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Підтвердження спроби впливу Кремля на вибори в США не вплинуть на їхні стосунки

Світ навколо нас 5522 перегляди

Опубліковано - 3.08.2016 12:31 | Всі новини | Версія для друку

Підтвердження спроби впливу Кремля на вибори в США не вплинуть на їхні стосунки
Підтвердження спроби впливу Кремля на вибори в США не вплинуть на їхні стосунки
Президент США Барак Обама заявив, що підтвердження зламу російськими хакерами комп’ютерів Демократичної партії не змінить уже нині непрості відносини між Вашингтоном і Москвою.

Виступаючи в Білому домі 2 серпня, Обама висловив сподівання, що Росія і США «будуть спроможні залишитися зосередженими на тих частинах співпраці, де у нас ще є загальний інтерес».

«Якщо насправді Росія займається цією діяльністю, це всього лише одне з довгого списку питань, які обговорюємо я і пан Путін, і щодо яких я маю реальну проблему», – додав президент США.

ФБР продовжує розслідувати злам комп’ютерів, який стався в червні. Тисячі внутрішніх електронних листів Національного комітету Демократичної партії пізніше були оприлюднені публічно. Вони спричинили протести частини демократів на початку конвенту, який висунув Гілларі Клінтон кандидатом на посаду президента США.

Клінтон звинуватила Росію в причетності до хакерської атаки. Кремль заперечує свою причетність до цього інциденту.

Тим часом, у Демократичній партії ще три високопосадовці подали у відставку 2 серпня. Причиною цієї реакції стала наявність у листах зі зламаної електронної пошти свідчень, що деякі керівники демократів сприяли перемозі Клінтон у її внутрішньопартійній боротьбі з іншим претендентом на висунення кандидатом – Берні Сандерсом.

Минулого тижня у відставку на тлі цього скандалу подала голова Національного комітету Демократичної партії Деббі Вассерман-Шульц.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо ви хочете, щоб життя посміхалося вам, подаруйте йому спочатку свій гарний настрій ”
Бенедикт Спіноза

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.