Підтвердження спроби впливу Кремля на вибори в США не вплинуть на їхні стосунки |
Виступаючи в Білому домі 2 серпня, Обама висловив сподівання, що Росія і США «будуть спроможні залишитися зосередженими на тих частинах співпраці, де у нас ще є загальний інтерес».
«Якщо насправді Росія займається цією діяльністю, це всього лише одне з довгого списку питань, які обговорюємо я і пан Путін, і щодо яких я маю реальну проблему», – додав президент США.
ФБР продовжує розслідувати злам комп’ютерів, який стався в червні. Тисячі внутрішніх електронних листів Національного комітету Демократичної партії пізніше були оприлюднені публічно. Вони спричинили протести частини демократів на початку конвенту, який висунув Гілларі Клінтон кандидатом на посаду президента США.
Клінтон звинуватила Росію в причетності до хакерської атаки. Кремль заперечує свою причетність до цього інциденту.
Тим часом, у Демократичній партії ще три високопосадовці подали у відставку 2 серпня. Причиною цієї реакції стала наявність у листах зі зламаної електронної пошти свідчень, що деякі керівники демократів сприяли перемозі Клінтон у її внутрішньопартійній боротьбі з іншим претендентом на висунення кандидатом – Берні Сандерсом.
Минулого тижня у відставку на тлі цього скандалу подала голова Національного комітету Демократичної партії Деббі Вассерман-Шульц.