Аратта - На головну

4 липня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Російські стратегічні бомбардувальники вже базуються в Ірані

Імперія «Совок» 5470 переглядів

Опубліковано - 16.08.2016 15:09 | Всі новини | Версія для друку

Ту-22М3
Ту-22М3
У комітеті Державної думи Росії з оборони заявляють, що завдання авіаударів по Сирії з бази в Ірані є більш економним.

Як пояснив голова комітету Держдуми з оборони Владімір Комоєдов, польоти Ту-22 з Ірану – «це менше палива і велике бомбове навантаження». Він додав, що літати з аеродромів базування в європейській частині Росії «довго і дорого».

Раніше 16 серпня російські ЗМІ повідомили, що військові Росії здійснили авіаудари у Сирії, вперше застосувавши військові літаки з іранської бази Хамадан.

Міністерство оборони Росії повідомило, що удари здійснили бомбардувальники-ракетоносці Ту-22М3. У відомстві заявили, що були успішно обстріляні позиції бойовиків екстремістського угруповання «Ісламська держава» у трьох північних провінціях Сирії, зокрема склади зброї і тренувальні табори.

Тим часом, правозахисники з організації Human Rights Watch 16 серпня звинуватили російських і сирійських військових у застосуванні запалювальних боєприпасів у районах, де проживає цивільне населення.

За даними HRW, протягом останніх шести тижнів таку зброю застосовували щонайменше 18 разів. Правозахисники закликали країни-підписанти Конвенції про хімічну зброю засудити такі дії на зустрічі в Женеві 29 серпня.

«Ця зброя завдає жахливих ран і нестерпний біль, тому всі країни повинні засудити її використання у районах проживання мирних жителів», – заявили в HRW.

Росія розпочала військову кампанію в Сирії 30 вересня 2015 року. У березні 2016 року президент Владімір Путін наказав виводити війська з Сирії, але значна частина російського контингенту залишилася в цій країні.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Уряди, в яких висловлюються протилежні міркування, придатні, доки царює мир”
Наполеон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.