Аратта - На головну

23 грудня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Ситуація з правами людини в Криму далі погіршується

Світ навколо нас 5251 перегляд

Опубліковано - 15.09.2016 18:05 | Всі новини | Версія для друку

Ситуація з правами людини в Криму далі погіршується
Ситуація з правами людини в Криму далі погіршується
В ООН заявляють, що ситуація з правами людини в анексованому Криму продовжує погіршуватися з подальшою адміністративною інтеграцією півострова до південного федерального округу Росії.

Як йдеться у доповіді офісу верховного комісара ООН з прав людини щодо ситуації в Україні у період з середини травня до середини серпня 2016 року, нове загострення ситуації в і довкола Криму почалося після заяви ФСБ Росії 10 серпня про арешт групи «українських диверсантів» на півострові. Російська влада тоді заявила, що ці люди планували теракти у Криму за дорученням українських спецслужб. Українська сторона це заперечила і назвала провокацією Москви.

«Фактична влада Криму продовжує згортати права на мирні збори, а людей за висловлення поглядів, які вважають екстремістськими, продовжують допитувати і залякувати представники правоохоронних структур», – йдеться в доповіді, оприлюдненій 15 вересня.

В ООН нагадали про «психіатричну експертизу», яку суд в анексованому Росією Криму змусив пройти заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова, проти якого російська влада порушила справу за статтею «сепаратизм».

«Пошуки зниклих безвісти залишаються непереконливими, а розслідування не дали ніяких результатів. Відсутність відповідальності і відшкодування жертвам породжує безкарність», – наголошують автори звіту.

Правозахисники неодноразово заявляли про порушення прав людини в Криму після його незаконної анексії Росією в 2014 році. Фактична влада півострова ці заяви відкидає.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.