Аратта - На головну

23 грудня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Третє пришестя Піскуна. Мабуть двох попередніх Ющенку було замало

Влада 5873 перегляди

Опубліковано - 26.04.2007 13:54 | Всі новини | Версія для друку

Третє пришестя Піскуна. Мабуть двох попередніх Ющенку було замало
Третє пришестя Піскуна. Мабуть двох попередніх Ющенку було замало
Президент України Віктор Ющенко на виконання рішення Шевченківського районного суду міста Києва поновив Святослава Піскуна на посаді Генерального прокурора.

Відповідний Указ Глава держави підписав сьогодні під час засідання колегії Генеральної прокуратури.

«Я виконую рішення Шевченківського районного суду щодо цього питання. Указ щодо поновлення на посаді Генерального прокурора Святослава Піскуна я зараз підписую», – сказав В. Ющенко в присутності працівників Генеральної прокуратури, Святослава Піскуна, Секретаря РНБОУ Віталія Гайдука, глави Секретаріату Президента Віктора Балоги.

Президент нагадав, що це вже друга постанова суду першої інстанції щодо цього питання. «Хтось хотів, щоб через подібні кроки Президент був утягнений у конфлікт між судами, який би затягнувся на тижні чи місяці, сформував дестабілізацію в Генеральній прокуратурі, відчуття двовладдя, невизначеності. Я не є прихильником такого процесу», – сказав В. Ющенко.

Президент відзначив, що не приховує свого ставлення до поновленого на посаді Генпрокурора, котрий є «не новою людиною» у відомстві. З одного боку, Глава держави цінує початок розслідування у справі Гонгадзе, хоча в «команди прокурора не вистачило духу йти далі». В. Ющенко також відзначив успіхи у розслідуванні вбивства журналіста Ігоря Александрова та у справі «перевертнів».

«З іншого боку, я дуже критичний щодо того, що багато справ, особливо резонансних, не було доведено до кінця», – сказав В. Ющенко. Він також відзначив зростання рівня корупції у сфері компенсації ПДВ, високий рівень корупції в органах влади, надмірну політизацію роботи силових органів, повернення до України людей, у яких є проблеми із законом. «Прикро, що сьогодні певна група злочинців починає повертатися в Україну», – сказав В. Ющенко. «Це дискредитація влади, це виклик вам», – звернувся він до працівників Генпрокуратури.

Глава держави запевнив, що завжди залишатиметься партнером цього відомства й оцінюватиме його роботу саме за рівнем боротьби із зазначеними викликами. «Це буде принцип моєї оцінки вашої роботи і роботи ваших колег», – звернувся він до С. Піскуна.

Президент також закликав працівників прокуратури деполітизувати свою роботу. «Це не моє бажання – це моя вимога: я хочу бачити Генеральну прокуратуру зокрема, як і всю систему прокуратури в Україні, поза політикою», – наголосив В. Ющенко. Він відзначив, що саме від цього залежить суспільна довіра до цього відомства, правоохоронної системи і влади в цілому.

Зі свого боку, С. Піскун сказав: «У нас було багато помилок в роботі Генпрокуратури, багато речей, кроків, які були не стільки правові, скільки вигідні якимсь політичним силам. Я вважаю, що це пішло в минуле і прокуратура буде виконувати тільки наглядові функції, передбачені Конституцією і законодавством України».

С. Піскун запевнив, що під його керівництвом відомство повернеться до ефективної боротьби з корупцією, насамперед у своїх структурах. Він також наголосив, що прокуратура має «грати першу скрипку» в координації діяльності правоохоронних органів.

До призначення, а точніше - поновлення на посаді Святослав Піскун був нардепом у фракції Регіонів. Минулого разу він також поновився на посаді очільника ГПУ за рішенням суду.

Із іменем Піскуна раніше було пов'язано декілька корупційних скандалів. Зокрема, навколо рейдерського захоплення регіонального монополіста “Чернівціхліб”.

Перед попереднім звільненням Піскуна, Президент Ющенко піддавав діяльність ГПУ різкій критиці. Зокрема за неспроможність розслідувати резонансні кримінальні справи: замаху на вбивство кандидата в президенти Ющенка, масові фальсифікації результатів голосування на виборах-2004, справу Гонгадзе тощо...
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Чим обмеженішим є світогляд людини, чим менше вона знайома з історією, природою і філософією, тим щиріша її прихильність до своєї релігії ”
Людвіг Фейєрбах

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.