Аратта - На головну

19 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Шара скінчилася!

Технології 10849 переглядів

Опубліковано - 31.05.2006 16:43 | Всі новини | Версія для друку

Для ледачих студентів настали важкі дні
Для ледачих студентів настали важкі дні
Для ледачих студентів настали важкі дні - російські програмісти розробили спеціальну систему для виявлення плагіату. Замовником чудо-програми виступив ректор одного з російських вузів.

Свій винахід програміст назвали просто - "Антиплагіат".

Працює програма досить просто: потрібно усього лише відкрити сайт програми і завантажити необхідний документ, наприклад, дипломну роботу або ж дисертацію.

Комп’ютер шукає в мережі схожі тексти, і, наприклад, через 5 секунд видає вердикт: текст на 40 відсотків украдено з інтернету. Тут же даються посилання на реального автора.

Творці системи ставлять своєю метою підвищення якості російської освіти, переважно в тих його складових, де від учня потрібно докладення творчих зусиль при написанні рефератів, дипломних робіт або творів.

Система працює зовсім недавно, але вже має власних шанувальників, серед них і викладачі Московського інституту економіки, менеджменту і права.

Викладачі цих вузів виявилися найдопитливішими: уже другу сесію тут не обходяться без сучасного детектора неправди.

Справедливості заради варто зазначити, що викладачі не забули протестувати і власні наукові праці.

Виявилося - усе чисто. Потім перевірили репутацію улюблених випускників минулих років, і пошкодували про це - відсоток запозичення був від 50 до 80.

"Пошук збігів здійснюється методом порівняння послідовностей символів без обліку язикових особливостей і мовних взаємозв’язків", - розповів Гліб Никитов, керівник розробки AntiPlagiat.ru.

"За рахунок цього досягається висока, у кілька секунд, швидкість пошуку збігів. До того ж, система дозволяє боротись з плагіатом на будь-якій мові - у цьому складається її перевага перед західними аналогами, наприклад, TurnItIn.com", - зазначив розробник.

На даний момент сервіс працює в тестовому режимі, при цьому творці системи відзначають стабільну роботу механізму пошуку збігів.

Система працює з форматами HTML, RTF, PDF, .txt, .doc.

Аналіз тексту обсягом 5 тисяч знаків здійснюється за кілька секунд.

На сьогоднішній день AntiPlagiat.ru проводить аналіз тексту більше, ніж за 4 мільйонами джерел.

У майбутньому розробники планують значно поповнити базу.

Використання програми при перевірці письмових робіт студентів (рефератів, курсових і дипломних робіт) звільнить викладачів від частини рутинної роботи і дозволить їм приділяти більше часу безпосередньо процесу навчання, говорять творці проекту.

У той же час, програма покликана "спонукати студентів до самостійного написання, а не шляхом копіювання знайдених в інтернеті сторінок, які стосуються заданої тематики", говориться на офіційному сайті Антиплагіат.ру.

Скільки буде "загублених" п’ятірок і зірваних дипломів внаслідок використання даної програми, поки невідомо.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Державне думання для українського хама чуже і незрозуміле”
В‘ячеслав Липинський

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.