Аратта - На головну

8 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Ситуація на фронті: сьогодні вдень було порівняно спокійно

Війна з Росією (АТО) 6187 переглядів

Опубліковано - 21.07.2017 20:51 | Всі новини | Версія для друку

Ситуація на фронті: сьогодні вдень було порівняно спокійно
Ситуація на фронті: сьогодні вдень було порівняно спокійно
Після активізації незаконних збройних формувань у минулі дві доби, сьогоднішній день характеризується, як відносно спокійний. З опівночі і до 18 години бойовики 5 разів порушили перемир’я. Вогнем у відповідь наші військові змусили противника припинити обстріли.

Про це повідомляє прес-центр АТО.

На Маріупольському напрямку, близько опівночі, бандформування з мінометів різних калібрів били по українських захисниках у Водяному.

На Луганському напрямку ворожі вогневі провокації зафіксовані у районі селищ Донець та Кримське.

А майже о 2 ночі, внаслідок обстрілу наших позицій поблизу Новгородського, що на Донецькому напрямку, вогнепальне поранення отримав боєць сил АТО.

Варто додати, що денне затишшя нерідко бандформування використовують для підготовки нічних провокацій. У той же час, відзначимо, сили АТО знаходяться у повній бойовій готовності до будь яких агресивних дій противника.

Минулої доби в зоні проведення АТО, після 18 години, незаконні збройні формування посилили активність на Донецькому напрямку.

Починаючи з 19 і маже до 23 години, з мінометів калібру 120 і 82 міліметри, гранатометів та стрілецької зброї бойовики 4 рази, з різних напрямків, били по наших позиціях під Авдіївкою. Кожного разу, у відповідь, українські військові відкривали щільний вогонь, змушуючи противника припинити обстріли.
Крім того, наприкінці доби, бандити з мінометів і гранатометів обстрілювали наші опорні пункти на шахті Бутівка. Сили АТО також відрили вогонь із гранатометів та великокаліберних кулеметів. У цьому вогневому протистоянні один наш військовий загинув, один отримав поранення.

На Луганському напрямку, близько 22 години, бандформування порушили режим перемир’я поблизу Станиці Луганської, а на Донецькому біля селища Водяне.

Загалом за минулу добу, противник 29 разів відкривав вогонь по наших позиціях. У відповідь сили АТО 16 разів застосовували зброю.

Нажаль п’ятеро українських військових загинули, восьмеро отримали поранення. Варто додати, що завдяки вмілим і оперативним діям наших бійців противник не лише припиняв вогневі провокації, а й поніс серйозні втрати у живій силі.



Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Війна з Росією (АТО)»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Російське духовенство завжди навчало паству свою не пізнавати і любити Бога, а тільки боятися чортів, яких воно ж і розплодило зі своїми попадями ”
Василь Ключевський

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.