Аратта - На головну

1 листопада 2025, субота

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Прокремлівське лобі? Берлін погрожує США заходами у відповідь на санкції проти Росії

Світ навколо нас 5352 перегляди

Опубліковано - 31.07.2017 17:39 | Всі новини | Версія для друку

Прокремлівське лобі? Берлін погрожує США заходами у відповідь на санкції проти Росії
Прокремлівське лобі? Берлін погрожує США заходами у відповідь на санкції проти Росії
Німеччина не хоче торговельної війни зі Сполученими Штатами Америки, однак готова реагувати, якщо нові санкції Вашингтона проти Москви торкнуться і німецьких компаній.

Про це заявила міністерка економіки ФРН.

Міністерка економіки Німеччини Бріґітте Цюпріс (Brigitte Zypries) пригрозила Сполученим Штатам Америки заходами у відповідь на посилені санкції Вашингтона проти Росії, якщо ті будуть застосовані щодо німецьких фірм. "Американці не можуть штрафувати німецькі підприємства за те, що ті займаються бізнесом у іншій країні", - заявила в понеділок, 31 липня, міністерка у розмові з журналістами видань медіагрупи Funke.

Цюпріс додала, що нові санкції США порушують міжнародне право і наголосила, що Німеччина "звичайно, не прагне ніякої торговельної війни", однак Єврокомісія нині розглядає можливі контрзаходи.

Як повідомлялося раніше, Конгрес США ухвалила розширення санкцій проти Росії, Ірану та Північної Кореї. Нові санкції передбачають штрафні заходи в тому числі і для європейських компаній, які, зокрема, співпрацюватимуть з російським "Газпромом" при реалізації газопроводу "Північний потік-2".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Є речі, котрі неможливо пояснити. Є голос, що керує нами...”
Микола Гоголь

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.