Аратта - На головну

25 грудня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Миротворці в ОРДЛО. Кремль наполягає на виконанні своїх пропагандистських міфів

Імперія «Совок» 5268 переглядів

Опубліковано - 21.09.2017 14:42 | Всі новини | Версія для друку

Миротворці в ОРДЛО. Кремль наполягає на виконанні своїх пропагандистських міфів
Миротворці в ОРДЛО. Кремль наполягає на виконанні своїх пропагандистських міфів
В МЗС РФ заявили, що не бачать ніякого сенсу в розгортанні місії ООН на російсько-українському кордоні, оскільки “Росія не є стороною в цьому конфлікт”.

Про це заявив заступник міністра закордонних справ Росії Гєннадій Гатілов, повідомляє ТАСС.

"Вони (представники України - Ред.) хочуть розгортання оонівців по всій території України, включаючи російсько-український кордон. Росія не є стороною в цьому конфлікті, тому немає ніякого сенсу в розгортанні миротворців на кордоні", - сказав він.

"Українці все перевертають з ніг на голову - насамперед вони хочуть перекрити кордон Росії з Україною, а потім вже вирішувати чи не вирішувати питання, пов’язані з іншими аспектами врегулювання", - зазначив він.

"Такий підхід ми не розділяємо, оскільки він суперечить мінським домовленостям", - сказав Гатілов.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко під час свого виступу на Генасамблеї ООН в Нью-Йорку заявив, що мандат миротворців ООН на Донбасі повинен включати усю окуповану територію, включаючи українсько-російський кордон.

"Мандат миротворців повинен покривати усю окуповану територію, включаючи російсько-український державний кордон. Це обов’язково, бо поки що кордон використовується як головний шлях для постачання озброєння, особливо військових на Донбас", - заявив Порошенко.

Раніше в РФ заявляли, що не бачать логіки у пропозиції Держдепу США щодо розміщення миротворців ООН на кордоні Росії та України.

Спецпредставник США з питання України Курт Волкер назвав три критерії, за яких США вважатиме миротворчу місію "справжньою" і гідної підтримки.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Люди, які ніколи не оглядалися на предків, не дбатимуть про нащадків”
Едмунд Берк

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.