Аратта - На головну

26 грудня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


В Україні необхідність у добровольцях та революціях відпаде, коли політики заслужать довіру народу

Політика 5617 переглядів

Опубліковано - 26.09.2017 11:07 | Всі новини | Версія для друку

Майдан 2004 рік
Майдан 2004 рік
За час незалежності України її громадяни настільки натерпілися від корупції та олігархів, що стали схильними брати закон в свої руки.

Про це у коментарі для "Голосу Америки" заявив Майкл Карпентер, колишній помічник заступника глави Пентагону з питань України та Євразії в адміністрації Барака Обами, а нині директор аналітичного Центру Байдена при Пенсильванському університеті.

Раніше Карпентер відзначив, що напівавтономні правоохоронні та військові підрозділи, сформовані на основі добровольчих батальйонів, є симптомом корупції в Україні та привласнення функцій влади групами, які не входять до урядових структур, і не є обраними.

На прохання "Голосу Америки" Карпентер уточнив, що він мав на увазі.

"Україна настільки натерпілась від значної корупції та шкідливого впливу олігархів на політичне життя, починаючи з 1991-го року, що її громадяни тяжіють "брати закон до своїх рук" (taking matters into their own hands - мовою оригіналу прим. ГА). Добровольчі батальйони - це природний вияв цього факту; так само, як і феномен Майдану", - відзначив Карпентер.

"Моя головна думка у тому, що українцям потрібні кращі інструменти впливу на політику, окрім збройних формувань та революцій. Якщо українські громадяни зможуть розраховувати на те, що обрані політики служитимуть інтересам громадян, меншою буде необхідність у добровольчих батальйонах, чи революційних рухах", - підкреслив Карпентер.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ти говориш про Господа або Його чесноти, роби це серйозно і з належною повагою”
Джордж Вашінгтон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.