Аратта - На головну

21 травня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Справа Шеремета. Суд засекретив інформацію у справі про вбивство за клопотанням слідчих

Кримінал 6974 перегляди

Опубліковано - 2.10.2017 19:07 | Всі новини | Версія для друку

Справа Шеремета. Суд засекретив інформацію у справі про вбивство за клопотанням слідчих
Справа Шеремета. Суд засекретив інформацію у справі про вбивство за клопотанням слідчих
Суд засекретив судові рішення у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета за клопотанням слідчих, повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Слідство не може відбуватися під відеокамерами та постійним спостереженням вільних фрілансерів-журналістів. Слідство – це процес, який передбачає певну закритість для забезпечення результату та ефективності», – прокоментував Аваков.

У свою чергу голова Нацполіції Сергій Князєв заявив, що прохання про закриття інформації у справі викликане суспільним резонансом.

«Враховуючи ту ситуацію, що це правопорушення – одне із тих, яке має велике суспільне навантаження, ми звернулись до суду щодо закриття інформації у відкритому реєстрі. Суд нам погодив це, і ми працюємо далі», – додав Князєв.

За його словами, слідча група з розслідування вбивства Павла Шеремета опрацьовує низку робочих версій і без рішень суду далі не можна проводити слідчі дії.

21 вересня у ЗМІ з’явилася інформація, що Національна поліція з 24 липня засекретила всі рішення судів у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета. Причина цього рішення не вказувалась.

Павло Шеремет був убитий 20 липня 2016 року в центрі Києва внаслідок підриву автомобіля. Українська влада кваліфікує загибель журналіста як умисне вбивство. До цього часу офіційного підозрюваного у розслідуванні вбивства Шеремета немає.

Раніше правоохоронці вже заявляли, що до роботи над справою залучали міжнародні служби ФБР і Інтерпол, але про результати їхньої роботи не повідомляли.

12 липня міжнародна організація «Комітет захисту журналістів» у своєму звіті розкритикувала розслідування вбивства Шеремета і заявила, що воно викликає більше запитань, ніж відповідей, через майже рік після вбивства.

Павло Шеремет – білоруський, російський і український журналіст телебачення, радіо і періодичних видань, у 1990-х – 2000-х роках керівник відділу спеціальних інформаційних проектів російського телеканалу ОРТ, згодом – «Першого каналу». Останні п’ять років жив у Києві, працював в інтернет-виданні «Українська правда», а також на радіо «Вести».
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Кримінал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Кількатисячолітня безперервна традиція густонаселеної Пра-України... дає сучасним українцям доказ непорушності володіння своєю землею упродовж тисячоліть. Треба визволитися від змови істориків”
Юрій Липа

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.