Аратта - На головну

22 грудня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У ЄС з’явиться нова система реєстрації в’їзду-виїзду іноземців

Світ навколо нас 4644 перегляди

Опубліковано - 25.10.2017 19:30 | Всі новини | Версія для друку

У ЄС з’явиться нова система реєстрації в’їзду-виїзду іноземців
У ЄС з’явиться нова система реєстрації в’їзду-виїзду іноземців
З 2020 року в ЄС має запрацювати нова система реєстрації в’їзду та виїзду громадян третіх країн, яка має пришвидшити перетин людьми кордону. Нові правила стосуватимуться і українців.

У Євросоюзі триває юридичне оформлення рішення про запровадження нової системи реєстрації усіх, хто в’їжджає на територію ЄС, але не є його громадянином. У середу, 25 жовтня, відповідний проект закону, який неофіційно схвалили держави-члени ЄС, та поправки до нього були підтримані Європарламентом.

Нова система в’їзду-виїзду (EES) реєструватиме інформацію про громадян з третіх країн, а саме ім’я та прізвище, номер паспорту, відбитки пальців, фото, дату та місце, коли і де вони в’їжджають чи виїжджають із зони Шенгену або коли їм було відмовлено у в’їзді.
"Вимоги реєструватися у новій системі застосовуватимуться як до громадян, яким потрібна віза на подорож до ЄС, так і для тих осіб, яким дозволено безвізове короткочасне перебування у зоні Шенгену протягом 90 днів", - ідеться у повідомлення.

Пришвидшення перетину кордону

У ЄС сподіваються, що система EES ефективно замінить перевірку та штампування паспортів прикордонниками, що "пришвидшить перетин кордону", а також полегшить виявлення тих, хто порушує режим перебування на території ЄС або подорожує за фальшивими документами.

Дані в EES зберігатимуться протягом трьох років і "можуть бути використані для попередження, виявлення або розслідування терористичних та інших серйозних злочинів". До цієї інформації матимуть доступ прикордонники, візові органи та Європол.

Очікується, що система EES запрацює у 2020 році. Вимоги системи EES стосуватимуться і українців, які з червня 2017 року отримали право на безвізові короткострокові подорожі до ЄС. Як повідомила у коментарі DW заступник директора громадської організації "Європа без бар’єрів" Катерина Кульчицька, плата за реєстрацію, яка діятиме протягом трьох років, може становити 5-10 євро. Вона також наголосила, що запровадження нової системи в їзду до ЄС "жодним чином не пов’язане з наданням безвізового режиму Україні та Грузії і не є якимось покаранням". "На це рішення Єврокомісії вплинула головним чином "міграційна криза" та терористичні ризики", - сказала Кульчицька.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Релігія це зітхання пригнобленої тварі, серце безсердечного світу, подібно до того як вона - дух бездушних порядків. Релігія є опіум народу ”
Карл Маркс

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.