Аратта - На головну

4 липня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Литві представили план допомоги Україні на 5 млрд щороку

Світ навколо нас 4664 перегляди

Опубліковано - 6.11.2017 19:45 | Всі новини | Версія для друку

У Литві представили план допомоги Україні на 5 млрд щороку
У Литві представили план допомоги Україні на 5 млрд щороку
У понеділок в литовському парламенті представили “Європейський план” допомоги Україні, за яким Київ може протягом 10 років отримувати по 5 млрд євро щороку. Раніше його називали “планом Маршала для України”.

"Це план, як зробити інвестиційний пакет у реальну економіку України. Близько 5 млрд євро за рік. Умови - продовження реформ", - розповів у ефірі "112 Україна" один з його авторів, литовський депутат Андріус Кубіліус.

Захід був закритим для преси, а сам план представляли для послів країн ЄС, США, Канади і Японії.

За словами Андріуса Кубіліуса, автори "отримали позитивне розуміння того, навіщо цей план потрібен".

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічус пояснив, що мова йде не лише про нові інвестиції, а й про упорядкування нинішньої фінансової допомоги Україні, яка надходить від різних інстанцій.

"Ми дивимося на сукупність цього процесу, щоб об’єднати зусилля всіх цих і фінансових організацій, таких як Європейський банк реконструкції та розвитку, Європейський інвестиційний банк і Міжнародний валютний фонд. Кожна організація має вже свій досвід роботи в Україні, і це надання допомоги є умовним, оскільки вона випливає з реформ, з прозорості", - пояснив литовський урядовець.

Очікується, що про перспективи "Європейського плану для України" говоритимуть під час чергового саміту "Східного партнерства", який пройде 24 листопада в Брюсселі.

Тоді ж обговорюватимуть можливу допомогу ЄС для Молдови і Грузії.

Незабаром Європарламент може ухвалити свої рекомендації по цим питанням для саміту Східного партнерства.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Все, що йде поза рами нації, це або фарисейство людей, що ітернаціональними ідеалами хотіли би прикрити свої змагання до панування одної нації над другою, або хворобливий сентименталізм фантастів, що раді би широкими “вселюдськими” фразами прикрити своє духове відчуження від рідної нації...”
Іван Франко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.