Аратта - На головну

4 березня 2026, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У РФ порушили чергову пропагандистську кримінальну справу - проти Гриценка

Імперія «Совок» 5690 переглядів

Опубліковано - 7.12.2017 14:14 | Всі новини | Версія для друку

Екс-міністр оборони України, голова політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко
Екс-міністр оборони України, голова політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко
Слідчий комітет Росії повідомив у четвер про порушення кримінальної справи стосовно колишнього міністра оборони України Анатолія Гриценка за статтею про «публічні заклики до здійснення терористичної діяльності».

«2 липня 2017 року громадянин України Анатолій Гриценко в телевізійному ефірі каналу «112 Україна» в програмі «Тиждень» публічно виступив із закликом до підриву автомобілів в Москві і Таганрозі. Слідчі Головного слідчого управління СК Росії дійшли висновку, що підтверджується і висновком лінгвістичної експертизи цього відеозапису, що в словах Гриценка містяться заклики до здійснення терористичної діяльності», – йдеться в повідомленні на сайті російського слідчого комітету.

За даними російського відомства, «проводяться слідчі дії, спрямовані на встановлення всіх обставин злочину».

Сам Анатолій Гриценко на сторінці у Facebook назвав рішення Слідкому Росії «маразмом».

«Це перша кримінальна справа, порушена проти мене за все моє життя. Порушена у Росії, якою керують терористи? Які вбивають наших громадян? Які збили цивільний лайнер MH17? Цинічно і гидко. Чому порушили справу лише сьогодні, чому так довго чекали, з липня місяця? Напевно, фото з бородою відшукували в архівах, бо я поголився понад 10 років тому, так більше на моджахеда схожий? Якщо наполягатимуть, то можу здати Слідчому Комітету Росії організаторів і натхненників тероризму. Починаючи з вищого керівництва Російської Федерації», – написав Гриценко.

Слідчий комітет Росії періодично порушує справи проти українських громадян, зокрема понад півтори сотні таких справ стосуються українських військових у зв’язку зі збройним конфліктом на Донбасі. Останнє з резонансних рішень Слідчого комітету Росії оголошення в розшук народного депутата України Володимира Парасюка і ще трьох українських громадян. Українська сторона раніше відкидала всі звинувачення російських слідчих, називаючи порушення справ провокацією.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Підозр у людини тим більше, чим менше вона знає”
Френсіс Бекон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.