Аратта - На головну

25 грудня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Інформаційна війна. ГРУ Росії в 2014 році запустило кампанію з дискредитації влади України

Імперія «Совок» 6018 переглядів

Опубліковано - 26.12.2017 13:02 | Всі новини | Версія для друку

Інформаційна війна. ГРУ Росії в 2014 році запустило кампанію з дискредитації влади України
Інформаційна війна. ГРУ Росії в 2014 році запустило кампанію з дискредитації влади України
Головне розвідувальне управління Росії після подій на Майдані в 2014 році запустило в Україні кампанію дискредитації нової влади.

Для цього, як стверджує The Washington Post з посиланням на секретну доповідь ГРУ, була створена значна кількість фейкови акаунтів у соцмережах Facebook та ВКонтакте. Операція російської спецслужби, як пише газета, передувала тій, яку Москва згодом реалізовувала в 2016 році в США.

За даними видання, метою кампанії було вплинути на ключових осіб, що ухвалюють рішення, а також на «широку громадськість». Власники акаунтів мали представляти простих людей зі всієї України, які розчарувалися в протестах опозиції.

Видання стверджує, що для проведення операції ГРУ створило понад 30 українських груп у соціальних мережах. Оперативники під виглядом пересічних українських громадян залишали коментарі, провокуючи «обурення проросійських жителів України». Демонстрантів на Майдані у цих повідомленнях називали «фашистами» і «нацистами». 27 лютого після захоплення будівлі Верховної Ради Криму ГРУ створило чотири групи, щоб спонукати жителів півострова виступити за відокремлення від України, пише газета.

Щоб збільшити популярність фейкових спільнот, ГРУ купувало рекламу у Facebook. Таким чином, тільки 27 лютого 2014 року були отримані близько 200 тисяч переглядів, випливає з доповіді ГРУ, на яку посилається The Washington Post. Один і той же контент публікувався в різних групах кількох соцмереж.

У грудні 2013 року в центрі Києва почалися масові антиурядові виступи, які завершилися втечею з країни президента Віктора Януковича і зміною влади. Росія анексувала Крим у 2014 році. Україна і країни Заходу вважають анексію півострова незаконною.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Навчаючи інших, ми вчимося самі”
Сенека

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.