Аратта - На головну

22 грудня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


ПАРЄ проголосувала за резолюцію «Гуманітарні наслідки війни в Україні»

Світ навколо нас 4392 перегляди

Опубліковано - 23.01.2018 23:44 | Всі новини | Версія для друку

ПАРЄ проголосувала за резолюцію «Гуманітарні наслідки війни в Україні»
ПАРЄ проголосувала за резолюцію «Гуманітарні наслідки війни в Україні»
Парламентська асамблея Ради Європи в рамках зимової сесії проголосувала 23 січня за резолюцію «Гуманітарні наслідки війни в Україні», яку підготував депутат від Литви Еґідіюс Варейкіс.

За резолюцію проголосували 56 депутатів, утрималися – 10 із 66 депутатів, які взяли участь в голосуванні.

«Асамблея закликає російську владу припинити всю фінансову та військову підтримку, надану незаконним збройним угрупованням в Донецькій та Луганській областях, припинити визнавати їхні паспорти та інші документи, включаючи рішення суду та документи, які підтверджують право на нерухомість, видані на території, підконтрольній незаконним збройним угрупованням в Луганській та Донецькій областях», – мовиться в резолюції.

Асамблея вважає, що напрацювання українською владою стратегії для внутрішньо переміщених осіб має бути одним з її пріоритетів.

ПАРЄ також закликала Росію гарантувати повагу прав людини та безпеку всіх людей, які живуть в анексованому Криму, зняти заборону на Меджліс кримськотатарського народу і заборону на в’їзд кримськотатарським лідерам, звільнити всіх українських в’язнів, гарантувати доступ для міжнародних організацій до Криму. Водночас ПАРЄ вимагає від Москви припинити політику «переміщення населення» в анексованому Криму.

ПАРЄ у резолюції також закликає створити робочу групу щодо зниклих безвісти за участю України, Росії та Міжнародного комітету Червоного хреста, і висловлює занепокоєння гуманітарною ситуацією в Україні, що пов’язують з війною на сході країни та анексією Криму Росією.

У резолюції Парламентська асамблея Ради Європи також закликає Україну якнайшвидше ратифікувати Римський статут Міжнародного кримінального суду.

«Це дозволить провести ефективне розслідування конкретних випадків порушення міжнародного гуманітарного права під час війни в Україні», – мовиться в резолюції.

Парламентська асамблея Ради Європи за час від початку російської агресії проти України 2014 року ухвалила вже низку резолюцій щодо Росії через її агресію проти України.

22–26 січня у французькому Страсбурзі відбувається зимова сесія ПАРЄ.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ти говориш про Господа або Його чесноти, роби це серйозно і з належною повагою”
Джордж Вашінгтон

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.