Аратта - На головну

22 травня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Німецькі десантники надінуть крила з вуглецевого волокна

Технології 13070 переглядів

Опубліковано - 2.06.2006 15:30 | Всі новини | Версія для друку

Макет системи Gryphon демонструється на берлінському авіа-шоу ILA2006
Макет системи Gryphon демонструється на берлінському авіа-шоу ILA2006
Спільне підприємство з трьох німецьких компаній — ESG, Drдger Aerospace і SPELCO, а також німецька фірма FreeSky — до кінця нинішнього року повинні завершити розробку і випробування нової військової парашутної системи Gryphon, яка робить десантників крилатими.

Очікується, що крила з вуглецевого волокна дозволять солдатам після стрибка з літака на висоті 9150 метрів долати відстань 200 кілометрів. Це означає, що льотчики зможуть викинути парашутистів, не залітаючи в потенційно небезпечну зону, передає «Мембрана».

Подібні системи використовуються німецькою армією з 2003 року, проте, вони не дають можливість відлетіти далі, ніж на 48 кілометрів.

Розробники говорять, що на 100% безшумну систему Gryphon надзвичайно важко відстежити як в повітрі, так і за допомогою наземних радарів.

Перші зразки можуть поступити на озброєння армії Німеччини протягом 2007 року, а наступна стадія розвитку включає додавання до системи маленьких турбореактивних двигунів, які в даний час використовуються на безпілотних літальних апаратах.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ж ви гризете та їсте один одного, то глядіть, щоб не знищили один одного!”
Біблія

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.