Аратта - На головну

3 липня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Спецоперації російських спецслужб проти США не припиняються

Світ навколо нас 4855 переглядів

Опубліковано - 19.07.2018 10:58 | Всі новини | Версія для друку

Директор ФБР Крістофер Рей
Директор ФБР Крістофер Рей
Директор ФБР Крістофер Рей заявив, що Росія продовжує використовувати дезінформацію, пропаганду та приховані операції, спрямовані на те, щоб посіяти розбрат у Сполучених Штатах.

Виступаючи на відкритті Аспенського форуму з безпеки в штаті Колорадо 18 липня, Рей підтримав висновок американських спецслужб про втручання Москви в президентські вибори 2016 року і відкинув заяви президента Росії Владіміра Путіна, що його країна непричетна до таких дій.

«Точка зору розвідувальної спільноти не змінилася. Моя точка зору не змінилася», – вказав директор ФБР.

Він також відкинув пропозицію Путіна про обмін можливостями здійснити слідчі дії. Путін пропонує надати американським прокурорам доступ до 12 росіян, яких звинувачують у втручанні у вибори 2016 року, якщо російським прокурорам, які переслідують критика Кремля Вільяма Браудера, дозволять допитати кількох американців.

Білий дім заявив, що розглядає цю ідею, але Рей відкинув її.

«Це, безумовно, не є пріоритетом у нашому переліку методів розслідування. Росія досі продовжує займатися злочинними діями», – відзначив керівник ФБР.

У Держдепартаменті також назвали «абсурдною» ідею обміну слідчими групами, оскількт американський суд уже відхилив звинувачення Росії проти Браудера, і російська влада знає позицію США з цього питання.

Після спільної з Путіним прес-конференції в Гельсінкі 16 липня Трампа почали різко критикувати, оскільки президент США на ній заявив, що однаково довіряє американським спецслужбам і президентові Росії Путіну, а також сумнівається у висновках про те, що Росія втручалася у вибори в США.

Згодом Трамп сказав, що обмовився, маючи на увазі, що він не сумнівається у цих висновках.

На тлі критики в пресі і з боку американських політиків Трамп назвав свою зустріч із російським президентом Владіміром Путіним «великим успіхом» і пообіцяв «великі результати» за її підсумками.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія народу починається не з писемних згадок про нього, а з тих часів, які історична пам'ять цього народу зберегла””
Юрій Шилов

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.