Аратта - На головну

4 березня 2026, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


США мають бути рішучими, щоб світ був безпечнішим

Політика 5108 переглядів

Опубліковано - 4.12.2018 14:46 | Всі новини | Версія для друку

США мають бути рішучими, щоб світ був безпечнішим
США мають бути рішучими, щоб світ був безпечнішим
Сполучені Штати Америки мають бути рішучішими, щоб світ був безпечнішим, заявив, виступаючи в європейському офісі Фонду Маршала держсекретар США Майкл Помпео, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

За його словами, президент США Дональд Трамп усвідомлює це, і зовнішньополітична й безпекова стратегія нинішньої американської адміністрації базована на «принциповості й реалізмі».

Приводячи для прикладу держави, які підривають мирне співіснування націй, зокрема Росію, чільний американський дипломат наголошує, що нинішній світовий устрій потребує перебудови, бо є країни, які порушують міжнародні закони.

«Росія у себе придушує голоси опозиції, та окупувала території суверенних держав – Грузії та України. Москва використала воєнну хімічну речовину на чужій землі, прямо тут, в Європі, порушивши Конвенцію про невикористання хімічної зброї, до якої вона приєдналася. Нині ми також говоримо про неповагу Росією протягом багатьох років Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності», – заявив Майкл Помпео у Брюсселі.

Напередодні представник Держдепартаменту США повідомив, що Помпео на заходах у НАТО і в ОБСЄ буде разом із Європою чинити тиск на Росію з вимогою звільнити полонених нею українських моряків.

США хочуть, щоб європейські союзники робили більше у протистоянні агресії Росії.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

...Всяк мусить пізнати свій народ і в народі себе. Чи ти рус?... Будь ним... Чи ти лях?... Ляхом будь. Чи ти німець? Німечествуй. Француз? Французуй. Татарин? Татарствуй. Все добре на своєму місці в своєму образі, і все красно, що чисто, природно, що не є підробкою, не перемішано з чужим по роду...”
Григорій Сковорода

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.