Аратта - На головну

22 грудня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Російські військові прикриваються цивільними об’єктами

Війна з Росією (АТО) 3668 переглядів

Опубліковано - 19.12.2018 19:41 | Всі новини | Версія для друку

Російські військові прикриваються цивільними об’єктами
Російські військові прикриваються цивільними об’єктами
Російські найманці розміщують озброєння поряд з житловими будинками мирних мешканців.

Про це повідомив прес-центр штабу ООС.

Російсько-окупаційні війська продовжують грубо порушувати, визначені Мінськими домовленостями, лінії відведення важкого озброєння.

За даними звіту СММ ОБСЄ, який опубліковано 18.12.2018 року, моніторинг відведення озброєння, передбачений Меморандумом, а також Комплексом заходів і Доповненням до нього, засвідчують, що озброєння та військова техніка з боку збройних формувань Російської Федерації розміщуються з порушенням лінії відведення важкого озброєння. Це, насамперед, зенітні ракетні комплекси, самохідні та буксирувані артилерійські установки, танки.

Так, 16 грудня, міні-апарат БПЛА СММ ОБСЄ в непідконтрольному Уряду України районі Луганській області поблизу населеного пункту Міусінська зафіксував реактивну систему залпового вогню окупантів (одну БМ-21 «Град», 122 мм). А біля Садового виявлено чотири РСЗО БМ-21 «Град». Як зазначають спостерігачі Місії, крайній раз в останньому районі вони фіксували наявність РСЗО БМ-21 «Град» у своєму щоденному Звіті від 01 серпня 2018 року. Тоді окупанти зосередили вісім таких реактивних систем залпового вогню.

Крім того, БПЛА СММ дальньої дії виявив на північному сході від Маріуполя, що окупанти розмістили один танк (Т-64) поряд з житловими будинками у селищі Верхньошироківське. Такі нахабні і злочинні дії з боку найманців збройних формувань Російської Федерації несуть небезпеку та загрожують життю та здоров’ю цивільного населення.

Того ж дня, спостерігачі Місії виявили за лініями відведення, однак за межами виділених місць зберігання озброєння в непідконтрольних Уряду України районах Луганської області, а саме поблизу Міусінська, доступними СММ даними повітряного спостереження: 10 одиниць самохідних гаубиць (2С1 «Гвоздика», 122 мм), 6 буксируваних гаубиць (Д-30), 4 зенітних ракетних комплексів (9K35) і три танки (T-64).
17 грудня на схід від Донецька біля Тернового зафіксовано три танки (T-72).

Українська сторона СЦКК зазначає, що такі дії окупаційної адміністрації і збройних формувань Російської Федерації вкотре демонструють стійке небажання дотримуватись Мінських домовленостей, про відверте нехтування взятих на себе зобов’язань в рамках консультацій Тристоронньої контактної групи щодо відведення важкого озброєння по всій лінії розмежування сторін та про зацікавленість в подальшому загостренні конфлікту на Донбасі.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Війна з Росією (АТО)»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Релігія це зітхання пригнобленої тварі, серце безсердечного світу, подібно до того як вона - дух бездушних порядків. Релігія є опіум народу ”
Карл Маркс

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.