Аратта - На головну

19 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Політв’язні Кремля. Чергове судилище: українського адвоката зробили шпигуном

Імперія «Совок» 3522 перегляди

Опубліковано - 26.12.2018 17:17 | Всі новини | Версія для друку

Політв’язні Кремля. Чергове судилище: українського адвоката зробили шпигуном
Політв’язні Кремля. Чергове судилище: українського адвоката зробили шпигуном
Суд у Росії засудив до 8 років колонії суворого режиму українця Ігоря Кияшка за звинуваченням у шпигунстві і спробі контрабанди військового обладнання.

Про це повідомляє "Комерсант".

Нижегородський обласний суд розглядав справу в закритому режимі у зв’язку з наявністю в матеріалах документів, що містять державну таємницю.

Російський суд вирішив, що українець, який часто відвідував Нижній Новгород для покупки бактеріофагів для своєї дитини, за завданням СБУ шукав деталі двигунів військових літаків і збирав документи по установці зенітно-ракетних комплексів, що випускаються Нижньогородським машинобудівним заводом концерну "Алмаз-Антей".

Зокрема, Кияшко нібито купив деталі двигунів багатоцільових винищувачів МіГ-29 для відправки в Україну.

Захист не буде оскаржувати вирок, щоб уникнути посилення покарання. Адвокат і сам українець визнали рішення суду досить м’яким на тлі інших вироків, винесених у справах про шпигунство.

За даними видання, Кияшко не визнавав збір секретної інформації про ЗРК, проте не заперечував своїх намірів передати СБУ деталі літакових двигунів.

Громадянина України Ігоря Кияшка затримали в Нижньому Новгороді 10 квітня 2018 року. Російські слідчі органи звинуватили його в шпигунстві та спробі контрабанди деталей військових літаків.

Дружина Кияшка пояснила, що він поїхав до Нижнього Новгорода по ліки для трирічного сина, в якого стався рецидив золотистого стафілокока.

3 липня Національна асоціація адвокатів України заявила, що ФСБ Росії не допускає захист до обвинувачуваного в шпигунстві українського адвоката Ігоря Кияшка.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Розум може підказати, чого слід уникати, і тільки серце промовляє, що слід робити”
Жозеф Жубер

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.